slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie

Príspevok v téme: slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie
Tinaa23

Pisem diplomovu pracu o slovenskych restauraciach a kvalite poskytovania ich sluzieb. Od Vas by som chcela pocut nazory/skusenosti, co je pre Vas z hladiska poskytovatela sluzby(restauracie) dolezite a co nie(napr. je pre Vas dolezity usmev u obsluhy, kvalita jedla, cena jedla, hudba, fajciarska zona,...). A ktory nedostatok vie u Vas vyvolat reakciu, ze sa stazujete, resp. uz danu restauraciu nenavstivite...

slnečnicaa

a dolezite je aj odsavanie, neznasam restikovy smrad na svojich veciach. Potom pachnem ako keby som nonstop sedela v mekači:-)

Maoam

ano to som uz tiez napisala :-), no citron 10 Centov extra k napoju je trapnost nad trapnost, proste to nevies ci sa smiat alebo chytit hysak, co ked pijem kazdy napoj s 3ks citrona a vela ladom? to mi vsetko extra zauctuju? :-DDDD

ku kave je vzdy super mala pozornost, keksik, cokoladka + voda to vzdy velmi dobre zaposobi!

slnečnicaa

Maomam, pravda, uctuju zbytocne veci. Napr s syru by mala byt samozrejmostou tatarka. V jednej kaviarni mi minule nauctovali citron k mineralke-po prve,som ho nechcela a po druhe, uz len tych 10 centov naviac zan ma na uctenke vytocilo. Este aj gramaz tam bola:-)
a ku kave by mala byt samozrejmostou voda, pokial si neobjednam nieco ine na pitie
a to s tymi farbickami maju dobre vymyslene, len neviem ci by to niektore deti zvladali, aby pri tom neporozlievali napoje na stole:-) tak by som asi radsej schvalovalan nejaky detsky kutik. Ale zas potom utekat s dietatom umyt ruky, ved tie farbicky a hracky v kutiku chytalo milion inych deti. A nezaskodia restike ani take tie vysoke detske stolicky. A pre dospelych nejake pohodlne, urcite nie plastove, skor drevene s odnimatelnym potahom-tam mam aku taku nadej, ze to obcas preperu

User_37597

no ja vam poviem len tolko ze nikdy som nebola narocna na restiky.nikdy som nesekirovala casnika/cku ze mi doniesli nieco zle.proste som to zjedla a nevadilo mi to pokial to nebolo 30x drahsie.ale od tohto leta som sa totalne zaprela a uz sa naozaj bojim co si najdem v jedle lebo teraz v auguste sme boli v tatrach a sli sme sa najest do kezmarku.a do celkom nobl restiky a som si objednala restovane pecienky v zemiakovej placke.a tak som sa tesila strasne moc a som si to aj vychutnala.ale len do polky...totiz to ked uz som mala polku placky v brusken tak som si povedala ze si to pokrajam cele.a ked som to dokrajala napichla som pecienku a co nevidim?krasna,nadherna,mrtva,vzpasena,cierna mucha ako slon si lezala na mojej chutnej pecienke.samozrejme ze ja nemozem reagovat ako normalnz ludia.vzdy musim urobit nieco ine a tak miesto toho aby som im vynadala ze co to do certa mam v jedle som sa skoro rozplakala :D nuz a potom som to samozrejme necvakala a plus mi kuchar urobil strudlu lebo ho to mrzelo.no ale ajtak od vtedy sa sakramenskz kukam ako to jedlo vyzera a ci mi doniesli to co som chcela.teraz uz nikomu nic nedarujem :D

Maoam

pre deti detsky kutik s hrackami, omalovankami, farbickami, papiermi, knizkami pre deti, cisto a pekne udrziavany je samozrejmost, vysoke stolicky pre deti samozrejmost, velmi dobre posobia akcie, napr. kazdy pondelok vsetko z kuraciny (lacnejsie, pripadne pevna cena na vsetky jedla z kuraciny), kazdy utorok akcia na vsetky jedla z cestovin, v sobotu napr. 4 hostia a viac, hodi sa kocka a ten ktory hodi 6ku ma jedlo aj napoj zadarmo a tak dalej, fantazii sa medze nekladu, hygiena, cistota stola, obrusov, priborov, riadu, WC je takisto velmi dolezita na celkovy dojem, vyuceny a kvalitny personal, adekvatne spravanie sa, zvysne jedlo zabalit domov BEZ extra uctovania obalu alebo tasky, to je proste uplne trapne

Tinaa23

super, pekne sa nam to tu rozbehlo:-)
blondula-s tym ovocim mas pravdu, tiez nemam rada, ked mi na rezen daju celu polku citrona a nemam ho kam odpratat:-)mne sa tiez stala vtipna prihoda v Taliansku, kde sme takeho stareho casnika poprosili o ucet asi 10x, lebo vzdy na neho zabudol, ked siel do vnutra restiky:-)cakali sme nan vyse hodinu!neodisli sme bez zaplatenia, ale nedostal ani cent ako tringelt a zaplatili sme v takych drobakoch, ze to este asi doteraz pocita:-)
xy:)-aj mne sa uz velakrat stalo, ze som videla vonku pofajcovat kuchara s totalne spinavym trickom a hned ma chut presla:-)taktiez si vsimam cistotu pribora, poharov,...
slnečnicaa-s tou vodou velmi dobry napad, len restiky sa tomu vyhybaju, aby mali vacsie trzby za nealko...tiez nemam rada stojaceho casnika nado mnou hlavne pri plateni, ked sa potrebujeme dohodnut, kolko mu dame tringelt...
beskyd-take nieco mas blizko BA v Biofarme Priroda- les, koniky, kozicky a aj obsluha bola podla Tvojich predstav:-)

Maoam

suhlasim s tym co napisali ostatni, este dodam, ze nepochopim preco sa uctuju extra veci ako kecup, citron k caju alebo inemu napoju, to je proste samozrejmost...

Annika1987

Urcite sa nevratim uz nikdy do restauracie, kde sa ku mne spraval personal hrubo alebo ma ignoroval a takisto odmietam chodit do restauracie, kde mi nedonesu to, co som si objednala. Co je pre mna dolezite - jedlo z cerstvych surovin, ciste pohare, taniere a pribor, kratsia doba cakania, ciste zachody vybavene mydlom a toaletnym papierom. Takisto je dolezity vyber, pretoze ak je v restauracii na vyber pat jedal, urcite tam po case coskoro prestanem chodit, lebo ich budem objedena. A co je pre mna nie az tak dolezite, resp. co je pre mna nepovinne, ale potesi - stylovost restauracie, prijemna hudba v style restauracie, pohodlne stolicky a dostatocne velke stoly.