slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie

Príspevok v téme: slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie
Tinaa23

Pisem diplomovu pracu o slovenskych restauraciach a kvalite poskytovania ich sluzieb. Od Vas by som chcela pocut nazory/skusenosti, co je pre Vas z hladiska poskytovatela sluzby(restauracie) dolezite a co nie(napr. je pre Vas dolezity usmev u obsluhy, kvalita jedla, cena jedla, hudba, fajciarska zona,...). A ktory nedostatok vie u Vas vyvolat reakciu, ze sa stazujete, resp. uz danu restauraciu nenavstivite...

blondula

a aky sok som zazila ?? to skor oni !!! s kamaratkou sme raz normalne odisli bez platenia :DDD cakali sme nieco cez pol hodinu,stol neodpratany,dva razy sme ohlasili,ze chceme platit a potom hovorim kamoske,nechaj to tak,ideme prec !!! myslim si,ze pol hodinu cakat na ucet je az az !!!

Tinaa23

blondula-ja som ako student za kusok zeleniny "v cene" aj vdacna:-), ale dobre vediet, ze aj toto moze zakaznikovi prekazat.

blondula

mna vie na "slovenskych" restauraciach maximalne nasrat to,ze ked si cokolvek objednam,vsade je ulozena "priloha" !!! nikde vo svete nedavaju na hlavne jedlo "zeleninu" len na slovensku !!! pritom sa da obloha aj extra objednat !! mozno to davaju aj v talianskych restauraciach na slovensku :DDD napriklad na spagety svacnu uhorku,rajcinu,salat :DDDD

Tinaa23

jankaaaaaaaaa-super, dakujem aj Tebe:-)
*

aky "sok" ste v restauraciach zazili, ze ste sa tam uz naukazali? je pre Vas dolezita aj webova stranka restauracie, ake napr. informacie by mala obsahovat?
Vysledky budem konfrontovat aj s prevadzkovatelmi restauracii v BA, takze spolocne mame moznost aj nieco zmenit. Za akekolvek Vase postrehy budem vdacna:-)

jankaaaaaaaaa

samozrejme cistatoa, kvalitne jedlo, ponukovy list aby nebol obtrhany, pokrceny, oblecenie a spravanie sa obsluhu, cistota wc, cistota vzduchu (fajcenie), ... viac ma zatial nenapada

Tinaa23

xdanielax-toto je take preddotaznikove kolo, aby som na nic nezabudla:-) po vysledkoch dotaznika sa chystam ist aj do terenu a hodnotit, na kolko slov. restauracie splnaju poziadavky klientov. dakujem za Tvoju reakciu
Inkognito-perfektna odpoved, taketo podnetne reakcie som si presne predstavovala. O tych farbickach som este nepocula, ale je to skvely napad na spestrenie casu dietkam:-)

Tinaa23

jankaaaaaaaaa-je to EUBA-odbor cestovny ruch, diplomovka sa samozrejme odovzdava april/maj, cize si nazoru, ze zacinam neskoro?:-DDD
citujem Ta: clovek chce normalne zaplatit tak ocakava normalne sluzby -tak hned aj pis ktore-co je pre Teba dolezite a co nie

[zruseny1]

janka, prečo je ti to také nepochopitelné..táto téma podľa mňa kludne zapadá do odboru cestovný ruch napr.
už som sa stretla aj so zaujímavejšími témami, bizarnými :)))

no a ja si všímam aj lokalitu kde sa reštika nachádza, priestory vnútri, obsluha ma až tak netrápi, ak je nevrlá, netrhá mi to žily:)
a presne to čo uvádzaš, aj kvalita aj cena royhodujú
a oceňujem aj orinigalitu, napr. na donovaloch sme išli na obed s deťmi a priniesli im ku stolu farbičky a papiere, aby si deti skrátili čas čakaním... plus nám dospelým priniesli také malé predjedlo, ako pozornosť, tiež aby sme nečakali, kým nám prinesú objednané jedlo..možno sa to robí bežne, je neviem, inde som sa s tým nestretla :)

xdanielax

tinka, ked pises diplomovku, asi by bolo lepsie dat konkretne otazky, cize vypracovat dotaznik aby si pocula konkretne odpovede.
Pre mna je dolezita cistota a kvalita jedla. Ziadne umeliny, vyrobky zo sacku alebo ryza urobena dva dni vopred hodena do mrazaku.