Neznesiteľné menštruačné bolesti

majkaz

ja som mala rovnaky problem, bolo mi az na odpadnutie, nasi ma museli viezt na pohotovost. ked som sla na gyndu (tomu sa nevyhnes, je lepsie si overit, co je vo veci), nezistili ni nijaky problem, predpisali mi hak, a odvtedy pohodka... len treba zvazit pre a proti tohto lieku, nechvalim ho, lebo ked som ho teraz z osobnych dovodov vysadila, prisla som asi o polovicu vlasov :((((((((... a to ma stve... hak musi byt teda riadne svinstvo!!! som zvedava, ci sa mi vratia aj bolesti, zatial som mala trikrat menzes a bol skoro bezbolestny. vraj este trva ucinok hak, tak uvidim tento mesiac :P

jankaaaaaaaaa

zalezi podla toho co sposobuje tie bolesti. ked je to nejaky patoologicky nalez tak sa lieci ten nalez liekmi. ak sa nic neobvykle nenajde tak len hak

jankaaaaaaaaa

tepla sprcha, postel.. keby neprechadzalo do vecera tak chod na pohotovost . a ak mavas taketo bolesti stale tak treba zajst na vysetrenie ku gyn.

Deaa

tiež ma trápili neznesiteľné bolesti, nemohla som vtedy fungovať... tabletky veľmi nepomáhali a zas stále zvyšovať dávku nie je veľmi dobré kvôli tomu že si telo zvykalo na tabletky, samozrejme že som skúšala aj rôzne čaje ale nič nepomáhalo. Tak som skočila na gynekológiu, lekárka mi doporučila antikoncepciu a od vtedy nemám problém