priateľ závislý na sexe..

Príspevok v téme: priateľ závislý na sexe..
olea

Mám problém s mojim priateľom.. Sme spolu už tri roky, náš vzťah bol vždy veľmi krásny a on je môj prvý vo všetkom. Do sexu sme sa nehrnuli, začali sme s ním až po roku chodenia. Ale teraz, už asi pol roka mám veľký problém a mám pocit, že sa zväčšuje.. Ide o to, že sa ho nemusím ani dotknúť, stačí, že sa na mňa pozrie a už je maximálne vzrušený a je pritom jedno, kde vtedy sme.. Stále odomňa vyžaduje sex, keď odmietnem (mám tam dolu zdravotné problémy) je hneď agresívny, až násilnícky a sex mať proste musí aj keď mám pri ňom často obrovské bolesti, dávam to aj najavo, jemu to je vtedy jedno. Po sexe má skvelú náladu a o pár hodín začne byť smutný a ospravedlňovať sa mi... Stále sa to opakuje, začína sa mi hnusiť a absolútne ma už nevzrušuje, na sex s ním nemám chuť. Mimo sexu však agresíny nieje, je úžasný... Ja neviem... Veľmi sa zmenil.. Myslíte, že sa to dá riešiť aj inak ako rozchodom? Stále ho veľmi ľúbim..

jendooo

Kup mu umelu vaginu,nech sňou trtka mimo termin!Mala som podobny problem,povedala som mu,buď rozchod,alebo takto...nechala som ho prstovať,vylyzať ma a potom som mu to spravila s umeliu vaginou...boli to 4roky jeho burlivého chtíča...teraz ho musim nahaňať

[zruseny1]

"keď odmietnem (mám tam dolu zdravotné problémy) je hneď agresívny, až násilnícky a sex mať proste musí aj keď mám pri ňom často obrovské bolesti"
a on to robí aj keď vie, že ťa to bolí?!
aký egoista:(
ty sa nemáš prečo cítiť previnilo, nie si povinná mu robiť žinienku len čo si on luskne prstom

interceptor

olea porozpravaj sa o tom s nim,ak ta naozaj miluje bude ta respektovat,takto nemozes predsa s nim zit je to na tebe,ale ako vravim povedz mu to do oci bud ta bude respektovat alebo nie,on v tebe asi len vidi sexualny objekt