ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?

Príspevok v téme: ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?
.....

prosim poradte mi, mam chalana pol roka a spavame spolu asi kazdy den , ale problem je v tom ze on sa neurobi, za toho pol roka sa spravil iba raz a ja sa citim sklamana aj ked mi tvrdi ze nikdy v posteli nemal nikoho lepsieho.neviem co si mam myslet a ked sa ho opytam ze preco je so mnou ked mu to nejde mi povie ze on sa nepotrbuje spravit a nech sa nebojim ze by ma nikdy nevymenil..neviem, myslim si ze je to preto ze ho ma prilis velky..ale trapi ma to.Chalani PORADTE MI ..NAOZAJ TO NEPOTREBUJETE DOKONCIT?V COM MOZE BYT PROBLEM?SEX NAM TRVA ASI 1,5HODINY A AJ DVE a aj dlhsie sak my sa nevieme navzajom nabazit.a potom ho az boli..

.....

on ma 22rokov a sam sa robi malo kedy..som sa ho tiez na to pytala.aj sme skusali spolu nespat 1,5tyzdna ze potom ma bude cet vac ale skoncili sme po 3dnoch zase v posteli ze to nevydrzi sa na mna len pozerat ked sme sami..ze ho moc vzrusujem ...tak preco potom????chalani pripojte sa prosim mozno vy budete vediet ...moc ma to trapi

klarika

no, viem ze sa hovori, ze zeny orgazmus az tak nepotrebuju, ze im staci laska a prijemne pocity.. ale ako je to u muzov?
kolko ma ten tvoj rokov? nerobi sa napr.pricasto aj on sam, a potom s tebou je uz taky necitlivy?

....

aj oral som skusala to ma bavi ale pak ma uz boli aj krk aj sme skusali ze najprv zacnem oralom a pak sa prida a pokracuje to sexom a aj tak nic nechapem...nemal by ist doktorovi?ako mu to mam povedat:a povedal ze jemu to vzdy dlho trvalo

....

a on je strasne nadrzany ale nespravi sa..vidim na nom ze sa zastavi ze predýchava casto ale vyvrcholenie nedosiahne..na zaciatku mi tvrdil ze to preto ze predo mnou nespal asi rok s nikym ale ter ma mna a ma to kazdy den tak nechapem..niekedy tak tajne aj placem ze preco?ci nie som dost dobra ale viac chalanov mi povedalo ze som fakt dobra v posteli bo mam velku fantaziu a..neviem uz co mam robit

....

praveze nepouzivame...ja mam tabletky a ja sa urobim a on nie..nechapem myslim ze ma asi nejaky problem a nechce si to priznat..mna to moc bavii a stale vymyslam a on nepovie nie..ale to ze sa neurobi mi nejde do hlavy a po takom case aj ja uschnem a pouzijeme lubrikant ale to je nic moc to uz neni ono ..neviem co si o tom myslis???