pripadam si sama

Príspevok v téme: pripadam si sama
osamulienka

ahojte tak trosku na mna prislo zle obdobie ,, koncia prazdniny a ja si pripadam strasne sama ,,, nasla som si chalana pred 2a pol rokom a uz to nieje ako dakedy ale lubime sa ,, len proste som obmedzila kamaratov ako som s nim zacala a teraz som akoby bez nich ,, kamoska co mi zostala si nasla chalana tiez a je teraz stale s nim ,,, a ja si pridem strasne sama .... ked aj mam chut vjst von nemam ani s kym ,, jedine vecer a to vtedy pride moj chalan.. a on nechcce chodit von s mojimi kamosmi ,, takze neviem co robit ,,, pridem si taka sama ,, ked uz aj moj chalan chodi viac von s chalanmi a ja sa tam nudim ,,

kukol

Prosím o pomoc
Trpím depresiou zo samoty, som medzi ľudmi vonku, ale aj tak som sama, bojím sa o deti, sú už dospelé a neôžu si nájť partnera, hľadajú lásku a ja trpím s nimi, pretože viem že samota je ubíjajúca. Ničí človeka, ja vtedy keď to na mňa príde, neviem byť ani doma utekám von, ale len plačem a neviem to zastaviť, nemám priateľky, ktoré sú samé, všade okolo mňa sú rodiny, s deťmi alebo bez. Mám už dosť rokov, veľmi sa o seba bojím, pretože tie stavy sa vracajú a ich priebeh je veľmi ťažký, nejem, viem že treba upratať, umyť si vlasy ale nie som toho schopná, ak mi viete pomôcť, poradiť budem vďačná.

justFeri

Heeej, osamulienka. Verim, že sa maš pod psa. Z podobnych pričin a nedostatku času som ostal aj ja sam. Este ked ma priatelka opustila pre ineho, ked som mal problemy ostal som uplne sam, sam ako kol v plote. Prišli volne piatky a soboty, ja trapne sedim sam doma a premyslam nad tym ake su dlhe. Ja si dufam svoje stado vybudujem znova alebo najdem priatelku, ale chcem dať radu každemu workoholikovi ktory rad travi medzi ludmi.
Bez ohladu nato aky si pekny, skvely, inteligentny a vtipny, nikdy neignoruj ludi okolo seba, nikdy nevenuj praci až tak vela času aby si odmietal priatelov a hlavne nikdy nevytesnuj miesto v živote jedinym človekom!!!!

el567

Nightmare281
tak ja s frajerom mam o com kecat nastastie, spolu je nam dobre, ale tak on ma aj dost konickov, takze nebyva spolu stale...to je najvacsia chyba upnut sa na jedneho cloveka, lebo nemozete byt stale spolu a konicky mu zakazovat nechcem..no nevidim to inak, ako si najst vlastne konicky a vyplnat si cas...Kamaratov par mam, ale su mimo mesta...takze ak chcem ist len tak na kavu k nam do mesta, je to problem :(Nikdy som nepatrila medzi ludi, o ktorych bol vzdy zaujem, ze som bola v nejakej velkej partii, ale nikdy som sa necitila sama ako teraz...
A mozem vediet z akeho si mesta?

nightmare281

El567 no to aj ja sa pytam samej seba na co tu vlastne som.... Ja uz nemam ani s kym poriadne pokecat ani len s frajerom...

nightmare281

Ano mas kanaratov ale nepisala si ze nemas s kyn ist von? A ako si hovorila koncia prazdniny pojdes do skoly budes mat nejake povinnosti tak sa to mozno zlepsi. Nebudes sa citit taka opustena.

el567

Caute baby, som na tom tak isto..priatela mam, som stastna, ale ked nie je prave po ruke, tiez nemam nikoho, s kym by som vybehla na kavu a podobne. Viem, ze som si to zapricinila sama, ked som mala prveho frajera a vsetok cas venovala jemu, cize kamosky boli bokom..teraz sa citim strasne osamela a zbytocna...a tiez neviem ako sa z tejto situacie dostat, ako nadviazat kontakty na spoluziacky a kamosky zo strednej..niekedy uvazujem nad tym, ci ma moj zivot zmysel :(

osamulienka

ale ja mam priatelov len uz s nimi nemam skoro ziadne zazitky ,, a uz mi to pride take akoby som ani nevedela najst samu seba ,,,

nightmare281

Ahoj, uplne viem ako sa citis. Mam pocit akoby som to pisala ja. Asi ti moc neporadim lebo sama neviem co s tym. :( tiez mam priarela dva a pol roka a peiarelov uz skoro ziadnych.