Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

osteodenzitometrické dxa vyšetrenie

Príspevok v téme: osteodenzitometrické dxa vyšetrenie
candy7

dobrý den chcela by som vediet prečo teraz musím platit 30-40 eur za vyšetrenie ked doteraz to bolo zadarmo jedná sa o Trnavu je ešte niečo kde sa vyšetrenie neplatí?dakujem za odpoved liečim sa na osteoporozu, artrozy všetky viac ako pät rokov teraz mi ochorievaju aj kosti som nezamestnaná nemám žiadny príjem preto si to vyšetrenie nemôžem dovolit ako by som mala postupovat poradíte mi ?

candy7

dobrý den tak informovala som sa na zdravotnej poistovni tu mi povedali ,že vyšetrenie je zadarmo,preto som sa ešte raz objednala na vyšetrenie dali mi termín v decembri,alebo za 9 eur v novembri tak som zvolila variantu december zadarmo tak neviem čo to v tedy bolo ,či sa chceli na tom obohatit alebo čo?

[zruseny17]

Presne pre toto som neskutocne rada,ze mam reumatologicku v nurchu a toto vysetrenie absolvujem kazdy rok tam a zdarma.
S trnavskymi reumatologmi bohuzial nemam dobre skusenosti:((

candy7

ano všetko mám v poriadku aj ja som chodila každé dva roky až teraz musím platit aj sestra tam bola ,tá ešte neplatila, ale od nového mesiaca sa tam platí to jej tiež povedal doktor ja chodím Dobrovodskému ml.reumatolog .to mi povedala sestrička ked som sa chcela objednat , že od teraz sa platí preto sa pýtam či všade lebo bola som aj v Nitre na tom vyšetrení ale v tedy sa neplatilo

jaanna

v prvom rade sa informuj vo svojej zdrav. poistovni.....Mne sa to nezda....Ak si dispenzarizovana,to by si nemala platit.

[zruseny17]

candy-mne robia to vysetrenie raz rocne a neplatim nic.Skus sa popytat v tvojej poistovni,preco ti to nehradia.