Vysoka skola - privitanie

sweater

no ano :D ale na kazdom predmete co mam kde som deleni do malych skupin som vzdy s inymi ludmi takze :D neviem no :)

vyska

Ja len dúfam, že potom ma nebude nikto brat nejak inak, len kvoli tomu, že som nebola na tej žúrke, privítaní a tak...že nebude nejaký problém sa potom začleniť medzi nich, keď všetci sa spoznajú tam.

ojka

sweater, no lenže každý odbor (tie stovky ludí) je predsa rozdelený do krúžkov (: tak v rámci jedného krúžku budú najbližší spolužiaci,ale tak nikto nikomu nebráni zorganizovať veľkú mega-žúrku (((:

jankaaaaaaaaa

ale budete deleni do skupin. cvika budete mat iba v tej skupine. len prednasky su spolocne s ostatnymi skupinami. tvoji spoluziaci budu ludia, ktori s tebou budu chodit do skupiny.

sweater

len som zvedavy, chodim na vysku a mam aj spoluziakov ale tak su ich asi stovky alebo skor tisice, tak ako si mozte s nimi dohodnut zoznamovaciu zurku? ved kazdy obor ma ine prednasky, cvicenia a atd. tak nechapem :-)

ojka

tak na ekonomickej (EUBA)to funguje tak, žev prvy deň (samizda) slavnostne otvorenie, kde prednasa nieco dekan, prodekan a tak. ako bolo spomínané (účasť nepovinná) a potom bývajú tie beánie ((: (nepovinné), a potom podľa dohody s novými spolužiakmi si môžte usporiadať nejaké spoznávacie stretko-posedeníčko (:

vyska

Na ekonomickú. Ale to je asi jedno, veď to je asi podobné, poprípade chcem aj tak názory z rôznych škôl, že na čo sa pripraviť. Lebo nemusím veľmi žúrky a tak, na to by som nechcela ísť. Tak len sa dopredu zaujímam.