Zeny...prieskum

Príspevok v téme: Zeny...prieskum
bingham

Tak piste svoje nazory...ale len zeny...ziadny gayovia prosim

1.najviac sexi cast muzskeho tela(tvar sa nepocita)

2.chlap ma mat tvar oholenu/zarastenu

3.co vam najviac prekaza na muzovi/aki muzi vas najviac odpudzuju(nemyslim povahu)

4.co je podla vas na muzovi horsie...velka rit...alebo velke brucho :D

5.dokazali by ste zit vo vztahu s muzom...ktory vas nedokaze dostatocne uspokojit(sexualne)...ale po inych strankach vam vyhovuje :)

jankaaaaaaaaa

:D muzom velky zadok nepristane. to je ako zena s velkym bruchom a muzskou postavou.
proste ked ma muz uzke ramena a siroky velky zadok , tak ma akoze tu zensku postavu a to je fakt zle
to je ako zena co ma siroke ramena, velke brucho, tucne ruky, ale nohy ma stihle-. cize taka muzska postava

jankaaaaaaaaa

no sak prave. mne sa paci taky zadok ked ho z pod rifli poriadne nieje vidno, to znamena ze je maly. ale ked vidim muzsky obtiahnuty zadok v nohaviciach pride mi to odpudzujuco a nepaci sa mi to

M365

Otazka na zeny.

Viac krat tu padol zadok.
Ako vy ten zadok vnimate?
Pretoze u zien je to jasne. Nosia napasovane veci, tesne veci, ritku fajne vidno a je to drazdive.
Ale muzi nosia volnejsie rifle atd.
Chapete co sa pytam...
Teda?

1angelina23

1. riťka
2. oholená do jemnuucka ;)
3. prilis dotieravy a egoisticky
4. velka riť jednoznačne
5. ak by som ho lubila :-)))

[zruseny20]

1. zadok,
2. mierne zarastena, ale rovnomerne - ziadna vytvarovana briadka a podobne nezmysly,
3. obhryzene a spinave nechty, pokazene a krive zuby (viem, ze za tu krivost nemoze, ale som povrchna, co uz), celkova zla hygiena daneho jedinca,
4. velka rit - ale radsej nech to je vyvazene - ale nie mrandlave :)
5. zalezi od viacerych okolnosti.. ale keby som si s nim rozumela uuuuplne vo vsetkom inom, mali by sme sa stale o com rozpravat a milovala by som ho, tak by som to dokazala - ved v dnesnej dobe je kopec erotickych pomocok, ktore vedia niektore defekty napravit.

alle

1. vyska, milujem vysokych muzov, teda takych o ktorych sa mozem opriet, dokazu ma ochranit(mam 170cm), cize viac ako 180 je idealne...
2. mam rada oholenych muzov,a le taka sexi brada ako ma napr niekdy johny depp, alebo nejaky muzny tmavovlasy muz..mm:)
3. tak chlap bez charizmy, maznacikovia co sa nevedia odlepit od maminy, muzi bez ambicie, nepouzivajuci deodorant, plus taki, ktori nemaju ziadnu chut ani do rekreacneho sportu
4. velka rit:)
5. v podobnom vztah zijem uz niekolko rokov, stale dufam ze casom sa to zmeni:)