vasa ziadost o ruku

Príspevok v téme: vasa ziadost o ruku
User_37597

poslednu dobu som mala okolo seba dost vela zien co uz boli poziadane o ruku alebo sa uz vidali a proste uz to mali za sebou.no nejak sa mi zda ze velka vacsina s tych zien mi povedala jedno a to iste ze ich ziadost o ruku nebola nijak vynimocna.nic extra.proste sa len dohodli dal jej prsten a bolo po vsetkom.
tak ma tak zaujma ako vas vas priatel,druh,manzel poziadal o ruku.nejak sa mi zda ze uz to neni take pekne ako si to vacsina zien predstavovala.ze to bude prekvapenie.
diky osrali vas byky ;)

Prezyvka055

Neviem nepozeral som to lebo to ma 7 casti ale ziadat o ruku v kine mi prijde trapne, ibaze by si to cele kino rezervoval pre seba co mozno aj spravil, neviem nepozeral som to.

Vseobecne ziadat niekoho o ruku v kine, na stadione, koncerte na podiu = americky trapas. Vztah je o dvoch tak nech si to nechaju, ostatnym cudzim ludim to moze byt fuk ze niekto niekoho ziada o ruku. Nezajem. Prisiel som pozerat film koncert atd a nie 2 random ludi.

V kruhu rodiny alebo priatelov je to fajn pokial ma niekto dojem ze to musi spravit verejne.
V kazdom pripade chlap by mal vediet ako poziadat zenu o ruku a ked to nevie tak nech o sebe pouvazuje ci vobec chlap je.

HANIii

Ahoj holky,
musím sa podeliť o najúžasnejší video - najromantickejšie požiadanie o ruku v kine. Je to najlepšie video, ktoré som kedy videla.
To musíte vidieť. Odkaz tu:

www.youtube.com-

PS: Ak chcete aby sa vám tiež niečo také splnilo, pošli to minimálne 5 ľuďom. Ja rozdhodně zdieľam: - *

mam56

Teraz sa vyrábajú moderné samomiznúce prstene. Do dvoch rokov po zasnúbení tvojej partnerke zmizne prsteň z prstu a už ťa k nej nebude viazať žiaden záväzok.
Je to niečo podobné ako v prípade spotrebnej elektroniky. Po uplynutí dvoch rokov kaputt:-)

Tomas_23

Ak toto chlapec nevie tak by sa mal nad sebou dobre zamyslieť, mne nikto nehovoril co ako prečo a kedy mám robiť a zvládol som to aj bez čítania článkov a rád najlepších kamošiek priateľky ;) Napr som jej vymyslel deň plný prekvapení, takú "cestu naším vzťahom", kde sa ráno zobudila a nápovedy jej hovorili kam má ísť aby zistila kam ísť ďalej, až nakoniec ju čakal vyhliadkový let a keď pristála tak som ju tam čakal ja s obrúčkami a žiadosťou o ruku :)

Kristy23

Ahojte prosím vás, neviete nejakú tú stránku, kde sú všetky takéto rady, ako požiadať dievku o ruku? Kamarát ma doháňa do šialenstva. Najprv chcel, aby som vybrala prsteň z troch možnosti od obrucky-rydl.sk, že proste fakt je to tam super atď. tak som s ním musela konzoltovať, lebo dievku čo si berie je moja naj kamoška. Najhoršie je, že teda už prsteň vybral, ale otravuje ma takými vecami ako hej a nevieš koľko ruží jej mám podarovať a v akých farbách a do akej reštiky ju mám zavolať... a už mi z toho praská hlava, lebo mám veľa učenia, skúškové za rohom a na toto nemám fakt čas... preto prosím ľudia, ak viete nejakú stránku, diskusiu, článok, blog... ja na to fakt nemám čas :(

jajka001_

tak mne vyznava ten moj lasku kazdy den, takze mne take pateticke vystupy nechybaju :) viac sa tesim ked nieco zaujimave spravi, napriklad sam od seba nakupi :)) to su dolezite veci

User_37597

aj to je velmi pekne...;)no dobre pomali ma zacinate presviedcat ze to neni az take zle s tymi dnesnymi parmi :D

slnečnicaa

Kamosku poziadal frajer v maji pod rozkvitnutou ceresnou:-) Predchadzala tomu hadka kvoli radiu cestou na chalupu, kde ju povodne chcel poziadat o ruku