Jogurty pri chudnuti

Príspevok v téme: Jogurty pri chudnuti
malin@

ahojte, prosim Vas ake jogurty su vhodne pri chudnuti?

Snazim sa vynechat vsetky tie tucne smotane, pocula som ze ani tie nizkotucne nie su extra zdrave a kupujem si biely a vacsinou si donho dam sus. ovocie, klasicke ovocie alebo oriesky. Kupujem ten biely od Rajo ale mam pocit ze nema nejak o velmi vela menej tuku ako ine.. vzdy stojim v predajni pred tymi jogurtmi a neviem si vybrat :( poradite mi?

mate59

myslím, že sú vhodné biele s obsahom tuku tuším 3,9%,pridaj do nich ovs. vločky, trocha medu alebo čerstvé ovocie a nič nepokazíš.

Lotushia

Ja jedavam len tie s obsahom tuku do 3% aj ochutene. Jedla som ich aj pocas diety a schudla som. Takze myslim, ze treba si odsledovat to mnozstvo tuku, ani prilis vela ani prilis malo, taka zlata stredna cesta. :)

MetallicA

no jogurt veľa bielkovín čojaviem pozri si tú tabuľku na balení....mňa zasýti skôr j. mlieko alebo acidko. A biely jogurt si kupujem veliký bud v Lidli ten modrý alebo v Bille Clever :)

[zruseny14]

Ja jem všetky jogurty, normalne male (max 150 gramové balenie), raz za den. Na to ze ma to dost zasiti, aj ma prejde chut na dalsie sladke, ma to malo kalorii a vela bielkovin :) odporucam

MetallicA

ale biely musí mať menej kalórii ako ochutené smotanové alebo akékoľvek :D má to asi toľko kalórii ako jog. mlieka, čo je tiež super vec. A so sušeným ovocím pozor, to je najkalorickejšia sladkosť!