Ako viem či sa mi hodia blond vlasy?

Príspevok v téme: Ako viem či sa mi hodia blond vlasy?
Nellie_Iffy

Ahojte dámy.

Svoje vlasy mám hnedé (skôr tmavohnedé) a také mám aj obočie.. O farbení obočia som neorzmýšľaľa, ževraj je to iba krátkodobé.
Kebyže už prišlo na farbenie obočia, ako si mám zafarbiť vlasy na blond tak, aby som nepoužila peroxid?.. Dá sa to nejako? Raz som mala peroxidovaný jeden prameň vlasov a tie vlasy sa mi dosť lámali :-/ ..
Blond a niektoré až biele sa mi ve+mi páčia ale neviem či sa mi hodia. Nemáte stým nejakú skúsenosť? ..
Takže mám 3 otázky :)

1. Je farbenie obočia do svetlejšia dobrá možnosť? A vydrží to vôbec?
2. Hodí sa blond farba každému?
3. Ako "vybieliť" vlasy bez použitia peroxidu? :-)

ďakujem za odpovede ;D

Nellie_Iffy

Mmm, každá chce mať to čo nemôže :) alebo to čo nemá..
Moc to ničí vlasy?.. Keď mně sa tá moja farba nepáči.. Do blond si môžem dávať pramienky iných farieb ale do tmavohnedej :-/..

Maoam

zalezi od toho aky typ si, ak mas prirodzene vlasy tmavohnede, tak skor nie ako ano a mozno by bol kompromis dat si urobit svetlejsie pramienky, tak o dva stupne svetlejsie od tvojich, tym padom zosvetlit vlasy celkovo a bude to vyzerat pekne prirodzene, zavisi od typu pleti (tmavsia, svetla, do ruzova? si jarny typ? letny? - asi budes letny),farby oci, vsak si vyskusaj v kadernictve parochne a uvidis.... nechala by som si poradit

jankaaaaaaaaa

vlasy bez peroxidu nezosvetlis v ziadnom pripade.
blod sa vobec nehodi kazdemu
a odfarbovanie obocia sa robi peroxidom a je to dost neprijemne ked si na tvar musis davat peroxid co stipe a pali, pol dna potom mas cervene celo, obocie bude rast rychlo tak budes mat medzi blond chlkami cierne bodky z novych chlpov..
ked mas tmave vlasy od prirody, blond sa ti asi velmi nehodi