Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

Laurina22

Ja robim v poistovni uz som to tu pisala viackrat som myslela,ze vies.

Da sa to aj na nete ale nie tak dopodrobna,tam mas vacsinou zapisane len navstevy u lekara a ci islo o preventivku ale odborne vysetrenie.

Tam nemas podrobne veci

tpch

Laurina, nemala som v umysle ta vystrasit, ten Helicobacter, ale i ina mikrobialna pliaga to moze pokojne byt...
Mna by zaujimalo, ako by sa zdrav. zariadenia zachovali v situacii, ze by poistovne vystavovali rocne vypisy poskytnutj ZS kazdemu pacientovi. Ci myslis, ze ten papier by poistovne vysiel viac ako mozne zisky neskor?

macka26

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a preco sa to neda na nete napriklad? to by ma celkom bavilo... inak mne uslo, ty co vlastne robis? viem ze studujes :D

macka26

lauri ako sa da zistit za ake ukony si kto na mne poryzoval?

nie cez noc, dva dni ma hrdlo bolelo a uz tam mam tie biele krasne veci... ale teplotu vobec nemam a citim sa totalne fit

Laurina22

Tpch nie nemoze,zakon pise tak,ze poistovna to riesit moze az s cestnym prehlasenim pacienta.Ja musim podpisat,ze kanyla zavedena nebola.A vsetko by sa tahalo pod mojim menom.

Vies mne vykazali len kanylu ale co inym?A kolkatim?

Cista ryza.Cista.

tpch

Laurina, podla mna nikto nevie presne, co ti je, takze sa ide podla standardnych diagnostickych a terapeutickych postupov...
Absolvujes kaskadu vysetreni a nieco sa vykrystalizuje. Totiz v oblasti GIT su tie priznaky take nespecificke a podobne, ze inak sa casto ani neda. Krce, bolesti, hnacky, zapchy, skvrkanie, vsak to poznas... Par neprijemnych priznakov a kopa moznych pricin..

tpch

Laurina a poistovna to nemoze riesit, kedze poskodena je ona ako subjekt? Ty predsa poskodena nie si, aj ked si vykazali cosi navyse...