Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

Laurina22

Jajka citujem ta ano?

"nemyslim si ze ak sa muz stara o svoju zenu a dieta, je na tom nieco zle, je to uplne prirodzene. je to jeho rodina. zena sa nema preco citit trapne. nie je to o tom ze je prizivnik. "

Kde tu spominas matersku alebo podobne zalezitosti?

jajka001_

okrem toho si myslim ze hlavne tu na Slovensku sa trhame vsetky do prace, v zahranici aspon co som citala nie je nic neobvykle ze zena sa stara o domacnost a muz chodi do prace.
tam totiz na to maju financie

jajka001_

no a ja som nepisala ze sa ma muz starat o zenu ak je schopna pracovat. nepisala som nic o tom , ze muz je na to, aby zivil rodinu. citaj poriadne.

Laurina22

A kto je tu na materskej?

Citas co pisem?

Ja som napisala ze ano,ak budem na materskej tak je jasne,ze zivit ma bude muz

Laurina22

Jajka ale nesuhlasim s tebou ze muz je tu na to aby zivil rodinu.Ak som 100% zdrava aj psychicky aj fyzicky tak mi pride vysostne trapne sediet na zadku a cakat,keby manzel prinesie peniaze.

Citila by som sa ako zbytocna.

Doslova.

Laurina22

Ale ja som ani nikoho urazit nechcela,len som skonstatovala ako si svoju buducnost nepredstavujem.

Je mi jasne,ze pokial budem chora alebo tehotna,bude mi musiet pomahat moj manzel.

jajka001_

nemyslim si ze ak sa muz stara o svoju zenu a dieta, je na tom nieco zle, je to uplne prirodzene. je to jeho rodina. zena sa nema preco citit trapne. nie je to o tom ze je prizivnik. takisto to plati na pripady ak zena proste nemoze zarabat, ci uz preto ze chora alebo ine vazne dovody. rodina je tu na to.

macka26

ja som bola vzdy sebestacna a vzdy som aj chcela byt.. ale zivot pise ine scenare :D

v pohode. ja sa neurazam. idem si lahnut vedla mojho zivitela :D