rada pre vsetkych

Príspevok v téme: rada pre vsetkych
tissa

je mozne nakazit sa HIV ked som spala s partnerom len raz bez kondomu? A ked sa do mna nespravil? Dakujem vsetkym za odpoved. Viem, bola som blba ze som to spravila, preto chcem poprosit kazdeho kto svojho sex. partnera dobre nepozna aby sa vyhol sexu bez ochrany, lebo ten strach za to vazne nestoji !! Dakujem za vsetky odpovede.

-suzie-

ahojte, s priatelom sme sa rozhodli, ze pojdeme na testy, kedze onedlho zacnem brat tabletky a to bude nasa jedina ochrana. len by som sa vas chcela opytat, kde sa daju robit v BA taketo testy a na co vsetko. dakujem vam velmi pekne...:)

tissa

ano, v poslednom case byval dost prechladnuty a mal chripku... to mi teda velmi nepomoze na ukludnenie.. :-(( som strasne nervozna, uz v zivote nepojdem s nikym bez kondomu ani keby mal svatoziaru nad hlavou !! :-(

IvanBA

Ja by so na tvojom mieste nečakal a radšej zašiel,aby si nemusela potom lietať za par dni po psycho zo strachu. Každý deň môže byť strata.

ivka2

ja s priatelom som bola na testy lebo aj on mal podozrenie nakazy, a tiez na nas ta tetka trochu divne pozerala, no nepytala sa preco si mysli ze by sa mohol nakazit...my vyzerame tak nevinne ze nam povedala ze bozkami sa HIV neprenasa..:)takze neboj sa viem ze je to blby pocit pocas tych 3 mesiacoch, ale najlepsi je ten pocit ked povie ze test je negativny...tak prajem aby bol negativny..

tissa

nevedela som o tom, a ani neviem ci je nakazeny.. Lenze ked sme sa rozpravali, povedal mi, ze volakedy asi pred rokom spaval s nejakou zenskou ktora mala nejakeho chlapa z Kuby. Takisto sa bojim preto, ze on je ten typ chlapa ktory nemal stale vztahy ale len taketo sexualne znamosti. A asi pred tyzdnom ma prehanalo a bolo mi zle a citim ze na mna nieco lezie.. ja sa asi zblaznim pokial pojdem na tie testy /okrem toho ze to tam bude pekna hanba/, musim pockat este asi dva mesiace... hroza !!

--------

ono by to bolo idealne , ak by sa isiel otestovat on, viem,ze je to nerealne, mozo sa s nim nesretavas uz, a tazko niekoho na taketo presvedcit.ja preto, ze cim skor, tym lepsie .ak sa napr.poda kombinacia antivirotik do 24 hod/napr.ak zdravotak pride do styku sHIV pacientom a ma nehodu-napr.sa pichne ihlou/ tak je sanca na odvratenie. inac, ja som mala partnera, ktory sa mi priznal osvojej dost prelietavej minulosti, a skor nez sme zacali spolu sex.zit, tak sa isiel dat otestovat.