Milujem ho ale spala som s jeho kamaratom

Príspevok v téme: Milujem ho ale spala som s jeho kamaratom
tulina55

Strasne som sa zalubila do jedneho chalana.Robi vyhadzovaca do klubu kde chodim.Lneze pred par tyzdnami som sa dost opila a skoncila som s jeho spolupravonikom.a on nas videl bozkavat sa a teraz sa bojim ze ma bude brat len za taku k*rvu .Dost ma to trapi lebo potom dalsi krat ma odchotil a povedal ze ak budem cciet pokecat alebo nieco ze sa mozem za nim zastavit a to mi prislo uplne ze si myslel ze by som snim nieco mala.Lneze ja ho chcem.Kazdy raz si vymiename pohlady.je vsade kde ja ale nerozpravame sa.Neviem ako by som to napravila a ulne mam pocit ze o mna nema zaujem .

basa32

som vydata UZ 15 rokov som stastna so svojim manzelom ale zalubila som sa do aj do jeho brata on takisto moj manzel o tom nevie neviem preco ale strasne nas pritahuje nieco k sebe nikdy som svojho muza nepodviedla ani to nechcem ale neviem ako sa mam branit tomu padly sme si do oka myslim na neho coraz viac on na mna takisto pise mi stale a zdvoveruje sa mi so vsetkym neviem preco

xxxxxxxxxxxx

:-D baby baby ...co jej nadavate do kurvy? za to ze sa s niekym vychrapala? co jej zavidite ze ma sexualny pomer s kym chce a vy nie? preco by hned mala byt lacna ked sa rada zabavi pri pohariku a sa vyspi s kym ona chce. ja som sa tiez rada bavila a ked som mala chut proste som si zasexovala s kym som chcela. co je na tom lacne ked zena nema momentalne vazny vztah? ja si myslim ze je to normalna ludska potreba a lepsie ako doma masturbovat co mozno robievate vy "poctivky" ...

a k teme...mozno si sa mala zamerat rovno na neho a nie na kamarata ked si uz dlhsie vymienate pohlady...no co uz, a je pravda ze asi si teraz mysli ze mu tiez das len tak a je to v podstate na tebe ci mu das alebo nie. ale na tvojom mieste by som so vztahom neratala ...mozno by bolo lepsie keby si si s nim prestala vymienat pohlady a vyhybala si sa mu, mozno na cas aj tomu podniku aby si nemyslel ze tam chodis len koli nim ...a na rovinu nemyslim si zeby nejaky vyhadzovac v podniku si hladal v klube svoju lasku a to ze sa mota okolo nejakej dievciny ked je pripita a vola ju sa porozpravat hovori za vsetko...

a pre frigidne zeny ktorym isto neujde aj na mna poznamka, chodte si radsej zasexovat :-) vyplavia sa vam potom hormony stastia a usmev na tvari...

ojka

ach, prečo toľko ľudí používa ako výhovorku "alkohol"... však typujem, že väčšina ľudí ho pije dobrovoľne, tak by sa mali vedieť potom aj príslušne správať....

dobra vila

Tak prestan nasavat...to zakazdym ked si vypijes skoncis v posteli s chlapom? Nechutne, ked sa nejaka lacna baba vyhovara na to, ze sa opila a to je dovod jej sexualneho vztahu...cisty grc. Spamataj sa, ak sa budes rozdavat kadekomu, rovna sa to synonumu lacnej baby a o tu nema zaujem nik! Ale bohuzial, ak si uz raz taka, si taka...

blablabla...

prosim ťa komentáre týchto s prepáčením šišnutých ľudí nepočúvaj .. všetci chlapi a ženy robia to iste a ešte horšie.. a aj tak muž môže s hockým spať a nieje kurevnik je macher .. tak si to povec teraz aj ty .. a myslím si, že pokial to nerobíš v kuse alebo nejak často tak kurvou niesi .. a každý raz padne na hubu :)no čo tak tebe sa to stalo teraz a je otázne či si z toho zobereš ponaučenie a postaviš sa a pôjdeš ďalej .P.S ja som sa vyspala s priatelom v deň keď som ho spoznala, a už som s nim 3 a pol roka a je mi super:)takže som tiež bola kurva vtedy že som sa vyspala s chalanom ktoreho som nepoznala ? podla mňa vôbec nie :)robila som čo som chcela a urobila som dobre :) a dnes si už plánjeme spoločný život.. ale fakt sa ako kurva necítim, a netušila som vtedy že s nim budem :)

jankaaaaaaaaa

taka ko mne vobec normalne nepride ze nejake dievca sa vyspi s uplne cudzim muzom len tak..
a toho drueho vobec ani nepozna a uz pise ze ho miluje...
:D:D

cica987

Ako nehnevajte sa.. ale keby bola k**** ako sa tu vsetci vyjadrujete, potom by na to kaslala a isla do postele aj s tym chalanom a nestarala sa co si o nej mysli.. a ak by vas mudrych nahodou zaujimavo.. tak k**** je niekto kto sa vyspi s niekym za peniaze a zivy sa tym.. ale ako sa hovori: "podla seba sudim teba"

jankaaaaaaaaa

on si to nieze bude mylsiet, ale on to vie ze si k.... a co myslis preco ti povedal ze sa mas za nim zastavit? asi by si tiez rad len tak zasexoval ako jeho kolega