podvádzanie .

Príspevok v téme: podvádzanie .
blablabla...

Podviedol som frajerku uplne na začiatku vztahu (keď som s nou bol asi tak max týždeň alebo 4 dni) ateraz som s ňou 3 a pol roka a ona o tom ešte stale nevie. a Bojím sa jej to povedať lebo potom by povedala že ju aj teraz podvádzam, ale ja ju fakt lubim a iná mi k šťastiu nechýba. Sme zohratý povahovo, a aj v sexe nám to super klape aj po takom čase . Lenže mňa trápia výčitky svedomia, a často na to myslím a mrzí ma to . Neviem ako jej to povedať tak, aby o tom vedela, aby to bolo fér a neukončila vzťah :( Ja viem, že som mal vtedy myslieť hlavou, a aj keď sa teraz vyhovorím že som bol fakt ožraty tak to nieje dôvod na odpustenie, ale milujem ju. Je premňa najvzácnejšia a nechcem ju stratiť . Prosím poradte mi:(

mnamka257

nehovor jej to len tak pri veceri. pockaj kym spravi nejaky velky preslap a ked sa ti bude ospravedlnovat, navrhni uprimnu chvilku a vtedy sa jej priznaj, pochopi to lepsie lebo aj ona bude mat vycitky svedomia. drzim palce

3nttt

ja by som jej to nepovedala.sice som strasne proti nevere ale tento krat musim povedat ze by som s toho az taku extra velku vedu nerobila. pises ze si s nou bol nejake 4 dni co si myslim ze tie zaciatky su vselijake.mne osobne keby teraz drahy povedal ze ma prvy tyzden podviedol tak by ma to urcite zamrzelo ale vedu by som s toho urcite nerobila. ale myslim ze sa vobec nic nestane ak jej to nepovies. ale ani ty by si si nadtym nemal az tak lamat hlavu. ved vela parov prve dni ani nevie ako to z ich vztahom vobec je :)

ika12

Súhlasím so všetkými čo tu napísali-ty si potrestaný ale netrestaj ju,všetko sa to iba zhorší.Je to dávno a ty sa snaž o to aby sa ti to zasa nestalo-keď sa "ožratý" ako píšeš,nevieš kontrolovať tak radšej nepi vôbec a máš po probléme.Držím vám obom palce

M 25

nikdy jej to nehovor!
ulaví sa len a len tebe, ale jej môžeš ublížiť ...
prečo majú tí,čo podvedú tendenciu to povedať svojej polovičke, že "ich trápi svedomie .." ..?? čo nerozmyšlate ako môžte ublížiť? .. a v tvojom prípade by som to vôbec teda neriešila ..

Fidelity

niekto tu raz napísal niečo v tom zmysle, že je to poriadny egoizmus.. že takému človeku ide len o to, aby sám sebe uľavil.. nič iné v tom nie je..
keď ju tak veľmi miluješ, prečo chceš aby trpela? teba trápia výčitky, mrzí ťa to.. tak sa tráp, veď to bola tvoja chyba..

Inner

Nic jej nehovor, ja by som pre take priznanie pochopenie nemala. Akokolvek by som ho lubila. Vztah predsa nie je o podvadzani a priznat sa k podvadzaniu nie je uprimnost, ktora sa ocakava. Skor je to provokacia, ktora by vyvolavala otazky typu: A bol mi potom este niekolko krat neverny? Je mi verny teraz? Aku mam zaruku, ze mu mozem verit, ked uz na zaciatku podviedol?

Radsej mlc a vaz si, ze ju mas a ze ste spolu tak dlho. nechapem, ako jej chces povedat nieco, co ju prinajmensom zrani a ponizi. Aby z toho nebol rozchod, chlapce... poriadne zvaz...

dnb_baby_pd

Podla mna by si jej to mal povedat vo vztahu je dolezita uprimnost a ak ta lubi tak to pochopi.. bolo to na zaciatku vztahu kedy este este ste sa este tak nelubili... mne sa stalo nieco podobne a priznala som sa frajerovi a som snim dodnes... :)

ta3

dolezite je, ze si to olutoval a ze by si to uz nikdy nezopakoval, rozhodne si to nechaj pre seba, najlepsie urobis, ked to uplne vypustis z mysle, len jej o tom prebohaziveho nehovor, ak je citliva a ma Ta rada, ranil by si ju a uz by Ti uplne doverovat nemohla, takze toto by si chcel?, urcite nie, tak to pust z hlavy