MLADí NA VZTAH???

Príspevok v téme: MLADí NA VZTAH???
viktoria101

Chcela by som sa spytat na vas nazor:
Uz dva roky chodim s mojim drahym,ale mam len 18.Planujeme si spolocnu buducnost, svadbu,atd. Ale on ma niekedy take narazky, ci niesme este mladi,a ci by sme si nedali pauzu,aby sme si mladost este uzili!!! Je to nas pry vazny vztah... Fakt sme na to este mladi? =O

zabka

hm, zabudla som k tej pauze..podľa mňa pauza ni nerieši..partneri sa akurát ešte viac odcudzia..poznám len veľmi mizivé perento ľudí ktorím to po pauze klapalo..skor sa rozišli i keď samozrejme nia na každého to platí...

zabka

Ahojte ja a moja laska uz sme spolu takmer 2roky..a musim vam povedat, ze sa na spolocne spoluzitie velmi tesim i ked si uvedomujem, ze to obnasa aj iste zmany vo vztahu, ale spoznanie aj z inyh stran..len to fakt netreba uponahlat, lebo potom to asi nebude mat zmysel...

sjella

hm.. on si proste chce uzivat aj s nejakou inou babou.. (mozno nie konkretnou).. Ale potrebuje tvpj suhlas, tvoje odobrenie, preto ti vravi ze ste mladi a mali by ste si dat pauzu alebo co je to, aby mohol mat ciste svedomie.. podla mna je to dost divne.. Divne by to nebolo, ak by mlady pochyboval o vasej laske.. ale ak ta lubi a je o tom presvedceny, je to totalna blbost..

ccc

pre Patika 16:Vyhovuje ti to ? ľúbiš ho? Máš pocit,že ľúbi on teba ? Ak áno,tak potom čo chceš riešiť? rob tak,aby ti bolo dobre,aby si si nemusela nič vyčítať,a nechaj tomu voľný priebeh,nikam sa neponáhlaj.9mesiacov je fakt málo,ale na druhej strane je to dosť na to,aby sa dalo povedať,že vás asi niečo spája,že si rozumiete aspoň zatiaľ,a že snáď ten vzťah má perspoktívu.A ako často ste spolu ?

Patika16

No tak na toto by som sa chela opytat aj ja!! JA mam chalana uz 9mesiacov mozno sa vam to nezda vela ale sme do seba strasne zalubeny a u neho som prva a ja mam prvy taky vaznejsi vztah a je to vztah na dialku.Ibaze on mi stale hovori ze ma strasne miluje a ja tiez on ma 19 a ja 18. a preto neviem ci to mam nechat tak alebo nieco s tym robit!!PORADTE!!!

ccc

Napadlo mi,a neviem sa na to odpovedať,že čo znamená aby sme si mladosť este užili?Veď predsa všetky bežné činnosti ako šport,priateľov atd. tvoj priateľ robiť môže predpokladám,že ho nejako surovo nekontroluješ a nezakazuješ a napadá mi jediná aktivita s ktorou by si určite nesúhlasila,ale ktorú má on na mysli, keď ti hovorí,že si treba užiť mladosť,a to je užívanie si v sexe s inými.A keďže som niečo podobné prežila,tiež mi priateľ po 4 rokoch povedal,že ,,mám ťa síce rád,ale 4roky zo svojho najlepšieho veku som venoval jednej žene´´veľmi ľahko sa to môže stať aj tebe,a to ti neželám.Takže moja rada,ak sa máte radi,buďte spolu,ale neviaž sa na neho tak,aby si nevedela hneď z toho vzťahu odísť,ak to bude nutné.Myslím,že nie ste mladí na lásku,ale na manželstvo a z toho plynúcu zodpovednosť určite, a z toho,čo si napísala,si myslím že ty chceš niečo iné ako tvoj partner

Rubi

A preco by ten vztah nemali uz teraz brat vazne?No a co ze su mladi ved nik im nekaze sa hned brat ale mohli by uz mat zodpovednost a naucit sa byt verni jednemu partnerovi.Naco si maju zacinat s niekym inym ked sa maju radi?Ja mam kamosku co ma toho isteho frajera uz od 16 a teraz ma uz 22 rokov takze su spolu 6 rokov a stale sa jeden druhemu nezunovali.Neviem preco ked je niekto mlady tak neberie vztah zodpovedne ale chce si uzivat s co najviac ludmi.

moooncaaa

myslim, ze ma pravdu, urcite ste na vztah mlady, a kedze je to vas prvy vazny vztah urcite by ste mali obaja vyskusat aj nieco ine, lebo ked sa vezmete bude neskoro na pauzy, radsej si uzite teraz, kym mozte

moniqa

podla mna to zalezi od kazdeho vztahu individualne, niekdy su ludia zreli na vazny vtah uz v 16 a ked sa vtedy taki dvaja najdu, tak neexistuje nic krajsie, ale ak jeden z nich tuzi uzivat si este neviem ako dlho, tak to je len predpoved konca, pretoze ked si neuzil zamlada, tak zacne na stare kolena vyvadzat jak pubertak a to hovorim o takych nevyrovnanych jedincoch, snad to nie je vas pripad

adelka2

Hm zda sa mi divne ze chlapec ktory ta lubi ma taketo narazky.Ja by som zacala o sile jeho lasky vazne pochybovat, ved ktory muz ked miluje zenu si chce dat pauzu a flirtovat s inymi babami?Prepac mi ale zda sa mi to naozaj chore.Radsej pouvazuj nad tym ci ta naozaj miluje lebo mne sa to velmi nezda.