nechce sa mi !!

Príspevok v téme: nechce sa mi !!
alfaomega

mala by som si hladat prácu, no mám stres, ked mám kdesi volat, tak mi je zle ... vobec sa mi nikam nechce chodit, citim sa unavená zo všetkého !! už som rok doma, nikomu to neprospieva, len na mna každý tlačí s možnými robotami ... akosi sa nemožem dotlačit k tomu, aby som kvoli zarobeniu peniažkov niečo urobila ... !! potrebujem pár rád ... ako to všetko prekonat a prinútit sa hladat zamestnanie

martina222

Ahoj alfaomega, prečitala som si tvoj prispevok a aj nejake odpovede a spomínala si, že si bola aj u psychologa, či psychiatra. Neviem, ako si spokojna, ake ti dali lieky, či ti ich dali a ako ta chapu, a či ti to pomohlo. A vravela si, že si bola liečena aj na nejaku panicku poruchu. Takto, možem ti odporučit, nepoznam ho osobne, nikdy som ho nenavštevovala, ale z blízkych zdrojov, najlepší psychiater na Slovensku, ktorý lieči tieto poruchy paniky ako aj depresívne stavy. Pán Velický, alebo pani Velická. Skús tam a uvidíš, ako sa to rozhýbe. Dúfam, že som ti aspon trochu pomohla. Maj sa pekne, drž sa:-) Tu je link www.centrumpristarejtrznici.sk

A ešte z azetu nejake info:
www.azet.sk

sweater

prepac ze tak natvrdo :) ale ja si myslim ze ti netreba ziadne rady, skor aby ta rodicia (tipujem ze byvas u nich) vyhodili z domu ze staraj sa :) to ta zarucene rozhybe, jedine ze by ti nevadilo kvoli vlastnej blbosti a lenivosti zobrat jedlo pri obchodakoch...

Lulu2011

joj nechcela som tuto temu takto popisat, ospravedlnujem sa, ale tak mozno sa najde niekto v mojich prispevkoch a zisti, ze v tom nie je sam :D

Lulu2011

Maoam - hladam si dobru psychiatricku aj psychologa, lebo je to horsie a horsie,ked som brala AD som bola zrazu stastna, som nechapala, kde sa ten pocit berie :D v inom stale mysle som bola, vtedy som si uvedomila, ze som mala depresiu, oficialne som ju nemala, animi ju neasli a predsa nieco take ma nakoniec trapilo, to som isla k psychiatricke s tým, ze som sa nevedela nadychnut (aj teraz to mam v noci nespim preto)

samozrejme, ze chcem zit normalne a pojdem robit hoci aj predavacku, mne to nevadi, ak mi bude ok, chcem medzi ludi, potrebujem to, esteze mam dieta, keby som ho nemala tak asi ani z baraku nevyjdem, lebo mam strach ze mi bude zle, ale kvoli nemu idem

Maoam

ak mas 28 tak sa oplati dat sa dokopy, AD ti iste pomoze a das sa postupne dokopy a mozes potom pomaly zacat s pracou, na par hodin, uvidis ako to pojde a mozno sa dopracujes na polovicny uväzok casom :-) si mlada mas sancu

Lulu2011

Maoam - ano snivam o Dr. Housovi :D a on nechodi a nechodi, kurnik :D

ano, vyzera to na larvovanu depresiu, zvazujem, ze moze to byt aj toto u mna, vsak vseliaki chori ludisua pracuju, lebo musia, chcem sa vzchopit aj ja

joj vek 28 mam, tie stavy mam od 21

Maoam

tak to znie skor ako depresia alebo iny psychicky problem...mozno by si mala dalej brat AD ak ti pomohli v minulosti

Lulu2011

Maoam - nie, nemam, hlava ma v zivote nebolela, len posledne mesiace mam v nej tlak, strasne zle spim, minule som bola hore do 5 tej rana, pozerala na 4 steny