Vztah ziacka - ucitel

arnie11

Deria
Preco myslis ze vo vztahu ucitel-ziacka je to zlozitejsie ako naopak? Podla mna kombinacia ucitel so ziackou je castejsia teda bude lepsie tolerovana. Aj ked ja si pod ziak/ziacka predstavim decko a to je jednozncane problem ak nie trestny cin. Aj ked u nas asi nie je zakon kt. by konkretne vymedzoval ze ucitel nemoze mat sex zo ziakom (ak tento uz mal 15). A ak je to povedzme student/studentka na VS tak to asi ani nie je problem, pokial to nie je vztah s profakom co ich bude skusat. Poznam niekolo manzelstiev zo vztahu diplomantka-skolitel diplomovej prace.

jajka001_

podla mna je vztah ziak/ucitel a ziak/instruktor autoskoly neporovnatelny, ved v autoskole neplati zakaz vztahu a obaja su dospeli

Maoam

tak instruktori to je ina kapitola, ti pretiahnu vsetko co sa da bohuzial a naivna baba kazda, ktora naleti ze je vynimocna a ze chce LEN JU :-DDDD

neznama_08

ja som takemuto dobrodruzstvu tiez odolala, mala som takeho instruktora, ktory po mne fakt siel, ale zalezi aj od toho, ci je slobodny/zenaty, chce si len uzit alebo chce nieco viac. Ja osobne by som si s nim nic nezacinala, lebo oni to podla mna skusaju na vela z nas a nebudem si naivne mysliet, ze ja som bola nejako vynimocna, aj ked vynimocna som :)),ale proste to tak myslim, ze on to skusal naisto na viac... brala som to ako mile spestrenie pri jazde, ze bol mily, ale nedovolila som nic viac, ako slova, vzdy som ho zostrela s tym, ze mam priatela a bodka :) ked som skoncila autoskolu, tak uz to platonicke tiez opadlo a bolo mi dost neprijemne, ze mi vyvolaval vzdy, ked ma niekde videl, alebo len tak vecer, co robim.. potom som uz ani nedvihala tel., lebo vedel, ze ja zaujem o nic nemam a bol i tak doterny...

zalezi na konkretnej situacii, myslim, ze vseobecne sa neda poradit :) Napr. jeden moj instruktor dokonca takto zacal so svojou uz pani manzelkou a boli spolu v case mojho kurzu uz 20r. :) no ale tiez mal sladke recicky, aj ked tvrdil, aky je stastny, ale ked sme sli na vecerne jazdy, nebolo mi vsetko jedno... ked som sa ho nadrzovku raz spytala, ze ci jeho manzelka neziarli, tak povedal, ze to akceptuje, aky je... takze ja osobne by som do toho nesla. :)

Deria

Myslim, ze tu nejde iba o moralku ale treba si uvedomit, co vsetko taky vztah obnasa. Aj ked nie hned ale neskor nastanu pravdepodobne problemy v skole aj v rodine. Len velmi silny, obojstranny a trvaly vztah moze odolat a to su ojedinele pripady. Ja osobne by som sa takemu dobrodruzstvu snazila radsej vyhnut.

Carellova

Ahoj no ja som bola zalubena do ucitela ale hned ako sa to dozvedel zacal mat odomna odstup ...
Ale poznam pripady kde zvitazila laska a su spolu doteraz takze treba skusit ak to ide :)

Drzim palce