maturita

Príspevok v téme: maturita
bara666

mam strasny problem...nepripustili ma k mature musela som robit reparat ale dala som ho za 1 za tyzden mam maturu..bojim sa ze si vyberiem nejaku otazku a ani neceknem nemozem si dovolit ist v septembri viem ze je to moja chyba ze som sa neucila pocas roku ale poradte mi co funguje na profesorov aby ma skor pustili....dakujem

baara8054

hah rada by som sa ucila ale som cely tyzden v praci robim casnicku cize tu nemam ani chvilu cas a miesto mna nema kto prist....tak asi tak nejak...ale dakujem

Tungsten

tiež by som povedala, že najviac pomôže, keď sa to naučíš :D týždeň nie je vôbec málo, keď si nad to poriadne sadneš. hlavne si všetko aspoň preleť, aby si ku každej otázke vedela aspoň niečo. a čo sa týka správania, tak je hádam jasné, že ak sa budeš tváriť drzo, namyslene alebo ľahostajne, ani tam nemusíš chodiť. musí byť vidieť, že si sa snažila, ale nesnaž sa im pchať do zadku, proste buď čo najprirodzenejšia

bubuuuu

nesieš ostať ticho. ale nesieš zasa trepať uplne sprostosti, snaž sa hovoriť k veci, veď za tie roky sa ne teba muselo niečo nalepiť. aj ja som sa maturity bála ale nakoniec to bolo v pohode. Keď sa budeš snažiť, nebudeš stresovať, budeš v dobrej nálade a usmievať sa na nich a a akékoľvek emócie, ako stres, radosť z dobrej otázky alebo otrasenie zo zlej otázky necháš za dverami tak ťa pustí väčšina učiteľou len na základe odhodlania. Nedaj im dýchať. Zaval ich svojím predsavzatím uribiť to. veľa šťastia. daj vedieť ako si dopadla :-)