kuzelky na vodicaku

Príspevok v téme: kuzelky na vodicaku
soferka123

ahojte :) ja absolutne nemam cit pre kuzelky:( neviete nejake finty ktore mi pomozu? musia predsa existovat!!! proste viem ze ked vidim v spetaku tu na ktoru idem, mam sa ku nej priblizovat tak, aby som bola cca 0,5 m od nej. Lenze uz ked tam som, zacinam tocit, a nikdy neviem ci vela, ci malo, tak sa mi stava, ze robim privelke obluky :/ pripadne primale alebo nejaku zhodim. Necakal som ze to bdue taky problem v inych veciach v zivote som celkom sikovna a smela ale z tych kuzeliek sa neviem vysomarit :( co pomohlo vam? diky za rady :)

system

ja som s kuzelkami problem nemal a na skuske som ich obchadzal takymi oblukmi ze sa ma policajt pytal, ci som mal virtualny vozik este za autom :D

Slobodna

Nemáš odhad, ten získaš len praxou, mne sa tiež tuším podarilo asi tak na 5 krát nacúvať bez toho aby som nezrútila ani jeden kužel :)) ...krásne časy :)

lost

A kazde auto inak "jazdi"

tj. vo felicii co sme robili kuzelky atd sa mi jazdilo lahsie ako v (neviem com, nieco ako fabia), lebo v tej felicii bol lepsi vyhlad :) i ked zas v beznej premavke bola ta fabia lepsia, pretoze.. netrhala spojka tak, cize som nevyzeral ako "futbalista" (to mi povedal instruktor :D ze futbalisti nemaju cit v nohach :) )

ale Good Luck :)

lost

Podla mna ked dostanes vodicak a sadnes do prveho auta, autoskola ti (mozno) bude pripadat ako uplne ze nic ta tam nenaucili :D

U mna to tak bolo. Robil som autoskolu v TT a potom som jazdil sam (nemal som s kym jazdit) a tak som mal cestu do BA :D

Tam je to iny svet, vsetko ide rychlo, agreisvne, drzo, tesno, a vsetko je tam huste a prehustene a preludnene a komplikovane a jednosmerne atd :D

Tym nechcem strasit, len to ze.. vacsiu sa clovek len uci sam. tj. podla mna autoskola je na to, aby nas naucila ako sa ucit :D

A v praxi sa naucime :)))

soferka123

vdaka vam vsetkym za podporu :-) uhlie: 100 bodov! :D no ja som si predstavovala ze proste to musim zvladnut ked chcem vodicak - nech mozenm byt ulne sebestacna :) a proste mam viac dovodov ho zvladnut len ten odhad, no... a vyskusma zlanarit niekoho takto a zaobstaram aj krabice prio. flase s vodou, to je to najmenej, hlavne aby niekto so mnou isiel a policajti neriesili a boli prec od nas :) ... ja viem, chce to prax, ale ten stres ze skusky sa blizia mi len skodi...proste si pripadam ako technicky antitalent, v zivote som sa nic neucila tak dlho ako toto!!! vazne!!! VS diplom mam vovrecku z 2 odborov, ostatne veci sa tiez viem naucit aj im rozumiet ale kuzelky??? a jazda po meste ??? tiez v meste je vela veci naraz na mna kde sa musim koncentrovat, mozno musim zlepsit hlavne koncentraciu a pojdu aj kuzelky :) este raz diky vam vsetkym :)