kuzelky na vodicaku

Príspevok v téme: kuzelky na vodicaku
soferka123

ahojte :) ja absolutne nemam cit pre kuzelky:( neviete nejake finty ktore mi pomozu? musia predsa existovat!!! proste viem ze ked vidim v spetaku tu na ktoru idem, mam sa ku nej priblizovat tak, aby som bola cca 0,5 m od nej. Lenze uz ked tam som, zacinam tocit, a nikdy neviem ci vela, ci malo, tak sa mi stava, ze robim privelke obluky :/ pripadne primale alebo nejaku zhodim. Necakal som ze to bdue taky problem v inych veciach v zivote som celkom sikovna a smela ale z tych kuzeliek sa neviem vysomarit :( co pomohlo vam? diky za rady :)

lost

jj, vyborna rada :) neexistuje minimalna rychlost, respektive cas (teda ja som nemal)
A mozno je lepsie robit "velke obluky" ako "takmer rovno tesne sa uhnut". cize plne vytacanie volantu, a spravit si taku "siroku" zakrutu, resp. polkruh.

dakovna

no aj tak sa da :)
len som este chcela, ze treba ist pomaly, fakt pomaly a lepsie uvidis, ci uz ides na kuzelu zle a treba tocit do opacnej strany. Tam nie je dolezita rychlost.
Vela stastia a hlavne trpezlivosti!

lost

isiel som napisat ze "geometria a matematika" a rozne rovnice, ale... napadlo mi toto:

popros kohokolvek kto ma akekolvek auto nech pride na najblizsie priestranne parkovisko s aspon 5 krabicami od topanok (tie mozes doniest aj ty)

a do rana sa to naucis :)

dakovna

ked som sa ucila slalom okolo kuzelov na vodicaku, instruktor sedel vedla mna a hovoril co mam robit. On so mnou pozeral do spat. zrkadiel a vedel presne, kedy tocit, aby bolo akurat. Tak som sa to nejak "nabiflila" a uz mi to slo. Ostatne, je uz len trening.