Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alergicka na spermie?

Príspevok v téme: alergicka na spermie?
milennka

dobry den,vsimla som si, ze ked do mna partner ejakuluje, pali ma to v posve..nie nejak velmi a po par minutach je to prec, neviem vsak, o co ide..rovnake je to aj v ustnej dutine..ziadne ine problemy nemavam, ziadne infekcie ani nic podobne som nikdy neprekonala, v tomto smere som bez problemov, az na tuto vec... ked citam na nete prispevky inych zien, popisuju az neznesitelne palenie a svrbenie, mna to len trochu pali..citala som o alergii na spermie, moze to byt ono?

odpovedam

janek, ako jej mozes radit nieco take ako podvadzanie partnera?

Dievca, chod za gynekologom, ten by to mal zistit - ci ide o alergiu alebo nie. Ineho chalana urcite neskusaj!

janekMY33

Skus aj neakeho druheho chalana ci to bude svrbiet a palit a ked ano tak az potom treba riesit???Kondomi a pod.

Bubu***

kľudne to môže byť ono. Spýtaj sa svojho doktora, či by ti na to nevedel urobiť nejaký test, počula som, že sa to dá.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.