CHCEM SA ODLUBIT!

Príspevok v téme: CHCEM SA ODLUBIT!
ZamiLOVEna

ahojte.. asi je to troska zlozite ale potrebujem sa odlubit.. mam rocny vztah a viem ze ked ho nebudem lubit bude mi lepsie lenze je to aj troska tazke hladam na nom chyby aby som ho tak nelubila no zistujem ze aj cez tie chyby ho velmi lubim .. POtrebujem sa od toho dostat aby som sa nemusela trapit .. aby mi bolo dobre .. viete neake rady ??? :(

Deria

Nakolko som musela prerusit pisanie, nevsimla som si, ze medzitym tu pribudlo viac prispevkov, medzi nimi aj tvoj, kde pises, ze vo vasom vztahu je vsetko o.k. To je ale divne, ze potom rozmyslas nad odlubenim. Nieco mi tam nehra. Asi ho nelubis, pretoze by si sa nezamyslala uz teraz nad odlubenim.

Deria

To by chceli mnohe ale nie je to lahke! Neviem preco sa chces odlubit ale asi mas na to dovod a nie si s nim stastna. Uvedom si, preco sa chces odlubit a to maj na pamäti. Chod za svojim cielom a doveruj si, to je zaklad! Potom sa treba donutit chodit do spolocnosti a venovat sa aktivitam, ktore ta bavia.

Maoam

takze milujes chlapa ktory je uzasny, je k tebe uzasny, mas to stastie byt milovana, ale si tak sebecka, ze nechces zazit trapenie alebo bolest, keby to raz skoncilo a preto na nom hladas chyby, aby si si ho tak trocha zhodila vo vlastnych ociach, no co k tomu dodat, kvoli takymto ludom ako ty sa ti uzasni ludia, ktori daju vsetko citia pod psa a nechapu preco su stale kritizovani, ked su vlastne uzasni a vsetko davaju...prave preto ze maju za partnera sebca, ktory mysli len na seba a na svoje dobro a blaho a 'nechce trpiet'

ZamiLOVEna

praveze niake problemy nemame mame najkrajsi vztah aky mozem mat .. lenze stale pocujem ze vsetko raz konci a proste chcem byt na to pripravena.. nechcem trpiet .. je to prilis pekne .. neviem :( chcem byt pripravena na vsetko a nie preplakavat rok :(

jajka001_

kym s nim chodis tak tazko. treba sa najprv rozist, predychat rozchod, odbavit si porozchodove depresie a potom zacnes vidiet svet trochu inak. alebo pockaj kym sa vam viac este pokazi vztah, co moze trvat pridlho. ake mate problemy?