Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi prosím...

Príspevok v téme: Poradte mi prosím...
Noemi15

Ahojte...
vyše pol roka som brala lieky proti alergií....vysadila som ich uz...bo skončila sezona peľu....ale akosi mam čudne v nose...také sťaženejšie dýchanie...ako kedy...nie stále...ale ked som v strese....tak ma až hlava rozbolí...teda v oblasti čela a očí...čo mam robit?..není to psychika abo niečo také?...dík

lost

nj, ale nechapem potom preco mi diagnostikovali tolko alergii a ked mi pel pristane priamo v nose a vdychnem ho az neviem kam, tak mi to nic nerobi?

resp robi, sem tam kychnem, ale nezabilo ma to..

a po vysadeni liekov som nespozoroval prakticky nic.. ziadne zhorsenie.

pride mi to divne, ze naco ma prepchavaju tabletkami, ked mam pochybnosti o ucinkoch, resp. pochybnosti o tom ze som "zahadne" schytal alergie. iste to znie konspiracne, no neviem neviem... je to divne.. z mojho pohladu :)

dalo by sa argumentovat ze "potom nemas alergie" ale preco potom 3 alergologicke ambulancie urgovali ze "juj, taka silna alergia" ?

lost

a viete co je este vacsia HALUZ ?

ked som takto 1 rok "zanedbaval" zdravie a isiel na vysetrenia, mal som lepsie vysledky :D

hehe, cize som asi samoliecitel :D

lost

ja som alergicky na pel, prach

a takto zijem:

schvalne som 1 mesaic neutieral prach a nevysaval, chodim von so psom, neberiem ZIADNE predpisane lieky

a dycham presne tak isto, ak nie lepsie, ako ked som tie lieky mal.

tak sa pytam

NA CO SAKRA BERIEM TABLETKY ?!

pride mi do ako BOUDA... :D

(mam aj alegie na zradlo, ale tam to takto neriskujem dlhodobo)

a to mi ten pel/prach vyrobil 1cm velku vyrazku (tie testy, co mi dopichaju ruku, predlaktie.. ci co ..)

a to mam uzivat Fixit120.. a ktovie co este :D

no mozem ich..

Toľko k liekom proti alergii z mojej strany.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.