Koľko tolerovať??

Príspevok v téme: Koľko tolerovať??
TOlerantNa

ahojte hmm mam taky problem no nie je to až taky problem ale mne vadi .. chcela by som sa spytať mam priateľa on sa sem tam opije (raz za mesiac) .. prv som nanho stale vyskocila ze preco sa opil ze ci mu to treba a ze ma problemy so srdcom tak si robim onho starosti .. on zjavne ma na haku.. preto ked som nanho vyskocila a ho pocujem ze pil uz mi vycita ze zas sa nanho hnnevam ... moja otazka je mam sa pravo hnevat ?? lebo ja mu poviem ze nie ale stve ma to .. nie koli tomu ze sa opil ani tak ale ze siel s kamosmi vonku a pritom mi mal volat lebo je v praci.. ako nepoviem nemoze byt stale zavrety v ubytovni musi ist na pivo a tak ... preto som sa nehnevala ale nepaci sa mi ze uz namna ze sa hnevam ze shak sa velmi neopil a stale ze si myslim ze je KO a neje.. hm a ja neviem robim zle alebo dobre ?? Mam sa dovod nanho hnevat ? mam mu dovod ukazat ze si nemoze robit co chce ??? alebo mam radsej cusat ?? hoci mi to nepride normalne tolerovat ale ako pisem nepije casto ...

ladida

moj muz sa tiez pravidelne raz mesacne strieska:) maju taky zvyk s kamaratmi z VS.a mne to vobec nevadi,ved on sa bude druhy den citit pod psa!trochu slobody potrebuje kazdy a v opiti sa raz mesacne nevidim problem!inak mam super muza,skveleho otca,da sa nanho spolahnut..tak ja mam pocit,ze ak je to aj u vas takto,tak nemas pravo sa hnevat.

elca

ber ho aky je ,alebo nechaj tak

nikdy sa nezmeni!
ak budes mat deti,bude ti vyhovovat,ked sa strieska?
co povies detom,nepozerajte ocko len oslavuje?

TOlerantNa

tu nejde otom ze ci som tolerantna ci nie .. mala som potom proste len pocit ze ved nepije casto ze sa musi ist niekam zabavit.. lebo som ta horsia ostala ja .. ze shak sa neopija casto a bla bla.. tak ja neviem .. nechcem aby to robil lebo viem ze to nie je dobre ale on si mysli ze ved to nie je castoô.. ako mu to mam vyhodit z hlavy ??? :/ poradte prosim .. ked mu nieco poviem hneed ze co som kazdy den opity ??

aliiiii

alkohol mu netoleruj,lebo to bude rokmi stale horsie,poznam to z vlastnej skusenosti a je mi luto tych rokov a bojov s alkoholom

Deria

Pravo? Si svojpravna osoba, ci nie? Ty musis vediet, co mu tolerovat a co nie! Vsetko zalezi od okolnosti.... To, ze sa opija, nie je dobre, neskor sa to moze vystupnovat. Ak ti to vadi a jemu je to na haku, postavila by som ho pred volbu: bud ja alebo alkohol a kamarati. Alebo si jedna z tych, ktore trpia a vsetko toleruju, len aby ich partner neopustil?