dobra volba?

jankaaaaaaaaa

take nieco mozes robit aj bez VS. a na take pozicije prijmaju ludi s praxou a nie s VS:
prestupit mozes, ale za kazdy rok budes platit 500e.. takze to nieje take jednoduche ako si myslis

alena_z_TN

ja som rozmyslala ze ked ma to nebude bavit prestupim..ale mama mi vravi, ze je to zbytocnea bla..no lenze sekretaarka alebo asistenka alebo nieco take, mozem kludne robit..a este ked mam ekonomicku strednu..uctovnicka nebudem,ale mozem robit take nieco..

eeetika

ahoj. a kde? ja som to studovala rok v presove na FF UNIPO tiez neucitelsky jednoodborovy. a celkomv pohode,len strasne vela antickej teorie a sokrata a platona..uz sa mi o tych alkoholikoch aj snivalo :D ale po roku som odisla. je to take..nezazivne po nejakej dobe.a nemala by som ziadne uplatnenie z toho..a tiez matika fyzika chemia u mna nula bodov.som na verejnej sprave a je to fajn.je to aktualne a zaujimave a hlavne ziadna matika

dakovna

alena,
ak chces tu etiku ucit potom niekde na skole, tak to je malo. Musis mat aprobaciu aspon 2 predmetov, inak nebudes mat uvazok...
Ak nechces ucit etiku ale robit s nejakymi kodexami... tak take fleky sa tazko zhanaju. Mas znamosti??
Priprav sa na to, ze budes dalsia VS, co je nezamestnana, lebo pracu vo svojom obore zohnat nemoze a inde ju s takou skolou nechcuuuuu

xy:)

to mozes studovat ako hobby, tak na spestrenie nudneho zivota. s takym niecim sa neda prerazit ani uplatnit v sucasnej situacii.

alena_z_TN

no na strednej som msuela rok prerusit studium..bola som v nemocniciach kade tade koli problemom, a uctovnictvo len tak doucit sa neda..preto mi to neslo..ale to len tak ako detajl