Samsung v Trnave

Príspevok v téme: Samsung v Trnave
martina222

Zdravim potrebujem surne poradit a nejake info. Zajtra idem na pohovor do Galanty. Ide o prácu, ktora bola na urade vyvesena a taktiež aj na profesii prednedávnom. Ide o Samsung, pásovú výrobu televizorov alebo čoho, a robí sa vo Voderadoch pri Trnave. Je tam ubytko zadarmo, plat 450 až 5OO/550 eur, preplacaju aj nejaku cestu do prace, stravače, proste same vyhody to ma. A chcem vediet, či ste tam už niekto bol ,alebo ste, či s tým mate nejaku skusenost, či ste o tom počuli. Lebo mam trochu aj obavi...

george303

Ani nad tym nerozmyslaj kamarat tam robi toho teamleadera alebo co to je a ked mi niekedy rozprava ake to tam je a ako sa tam jeden k druhemu spravaju a kolko zarobia tak ja by som tam nesiel za ziadne peniaze .... A ano aj mne sa zda ze chodi autobus z nitry zadarmo zrejme aj odinakial ...

exsamsung

V Samsungu som robila do Februara, sice nie za pasom,ale mozem ti napisat moje postrehy. Robili sa 8 a nie 12. Ale ak je potrebny nadcas, musis zostat. Teraz sa v Samsungu robia aj zadne podsvietenia a to je makacka.Na wc mozes ist aj mimo prestavky, teamleader ta zastupi.Ale ak ti mam povedat svoj nazor, ja som povedala ze do korejskej firmy NKDY viac. Na druhej strane za pokus nic nedas, mozes vyskusat a ked sa ti nebude pacit mozes v skusobnej odist bez udania dovodu. Je to na tebe. A mimochodom, cesta sa nepreplaca, je zadara.

lost

jj, je to zdieranie.. respektive to je slabe slovo, ja tomu pravoplatne hovorim:
vykoristovanie

ale tak, o tom je kapitalizmus... :/

nic sa bohuzial neda robit..

sign

budes za pasom?! v ziadnom pripade ti to neodporucam! ak mas moznost ist niekam inak tak chod. Toto je zdieranie ludi. Musis mat na sebe skafander, budes pri pase to znamena ze nemas narok na prestavku kedy chces, lebo ten pas kvoli tebe nezastavia. cize su tam urcene prestavky kedy mozes ist na wc, kedy sa mozes ist najest atd. Myslim ze sa robia 12ky, cize si predstav 12 hodin v kuse za pasom robit stale to iste. Ale samozrejme ludia to robia, lebo nemaju inu moznost. Ja tiez takych poznam, ale urcite kebyze mozu robili by nieco ine.