Našla si na dovolenke iného

Príspevok v téme: Našla si na dovolenke iného
SPOON

Prosím Vás poraďte mi. S priateľkou sme spolu 5 rokov. Odišla do Talianska na 3 mesiace kvôli práci a zároveň dovolenke. Boli sme strašne zamilovaní. Viem že aj ona mňa strašne milovala.No proste čo Vám poviem, krásny vzťah to bol. Lenže keď sa vrátila bolo všetko inak. Po čase som sa dozvedel že to tam ťahala s miestnym chalanom. Aj keď sme spolu volali, písali si, už som cítil že niečo nie je v poriadku a stále ma klamala. Klasická letná láska. Lenže tým že odišla z Talianska to neskončilo. Volajú si, a chcú sa stretávať. Ale zároveň nevie či chce alebo nechce ostať so mnou. Tiež jej nie je jedno žeby zahodila taký krásny vzťah. Ja som schopný jej všetko odpustiť, len aby zostala so mnou. Ale nevidím to v najlepšom svetle. Stalo sa Vám niečo podobné? Alebo máte pre mňa dáku radu ako si jej srdce získať naspäť? Za odpoveď ďakujem.

slnečnicaa

Ale toto očividne nieje pre nu len letna láska. Letna láska sa konči pretiahnutim na pláži a uslzenou rozlúčkou. Tým, že sa stále kontaktuju to vyzerá na začínajúci vzťah. A nechápem ako jej to dokážeš odpustit-že ju mal iný,že ju bozkával a miloval sa s ňou. Myslím,že by si nato stále myslel,zožieralo by ťa to a pri najbližšej hádke by si jej to vykričal. 5 rokov vzťahu je dosť,ale oproti životu,ktorý máš pred sebou je to nič. A predpokladam,že je to prvá láska,keď si tak naviazaný

SPOON

Veď práveže nenájdem si lepšiu. Ona je pre mňa to najlepšie. Život si bez nej neviem predstaviť. Ja sa s ňou nechcem rozísť. Ja s ňou chcem ostať do konca života. Ako vravím. 5 rokov krásny vzťah. A kvôli letnej láske to nechcem zahodiť a skončiť to :(

jankaaaaaaaaa

ked si ona mohla najst tam muza a byt s nim , tak to si si potom mohol aj ty najst zenu na ten cas ked tvoja priatelka bola v taliansku..
takyto vztah nema perspektivu, kasli nato. najdes si lepsiu

jankaaaaaaaaa

ty jej chces odpustit ze tam bola s inym muzom a tebe klamala? kasli na nu, nestoji ti to zato. ten vztah uz nikdy nebude taky ako predtym
stava sa to.. mas este vela moznosti..

natusa42

preboha,ty chceš akože ostávať a zobrať si ženu,ktorá mala pomer s druhým ?:O:O nesranduj,prosím ťa ...okamžite ju opusti,nech si ide za iným,ked ťa dokázala podviesť,toto sa nerobí