Henna DM gastan

Príspevok v téme: Henna DM gastan
fazula gula

mam na hlave hennu gastanovu...je tam aj kokosovy olej troska skorice zihlava a kakao, chcem sa spytat ci mi to nechyti velmi do cervena alebo rysava...mam hnede vlasy nie uplne tmave...a farbene chemickou farbou asi pred 2 rokmi...a nechiti mi to do zelena ???? co ak chyti ?? co potom mam robit ????? nejake skusenosti ???????

fazula gula

jankaaaaaa ta venita ma len vytazky z henny...na tej DM pisu zlozenie: HENNA,XANTHAN GUM........a ta venita obsahuje nejake chemikalie....ta DMkova ale ani nieje DMkova...ked som ju kupila v Tescu tak ju maju aj inde

analfabeta

jankaaa, ta z DM je aspon praskova. Vyrobca sice tvrdi, ze je prirodna, ale tiez o tom silne pochybujem. Ani nefarbi poriadne. Ale tato Venita Henna Color je kremova v tube, len sa to vytlaci a aplikuje na vlasy, necha sa posobit ako klasicka farba. Cize nie je to to iste ako ta z DM.

mightmare281

Ohladom toho objednavania henne color stoji 6 € ale je to 100g a tie dmkove maju menej tiez som ju niekedy mala a ak naraz objednas viac kusov tak zaplatis len raz ;)

analfabeta

fazula, to bola asi Venita Henna Color. Ta obsahovala nejake skodlive zlozky, teda niektore jej odtiene. A to nie je cista prava praskova henna, je to skor preliv, chemicka farba s pridavkom henny.

fazula gula

jankaaaaaa uvazovala som ale je to drahe kupovat to z netu dajme tomu henna stoji 6€ a k tomu postovne 3€ tak to je 9 a to uz je na mna vela...este dostavam len vreckove :P

ak by ste niekto vedeli kde mavaju hennu v KE nie dmkovu tak mi dajte vediet...inak ja som si dmkovu hennu kupovala v tescu a tam ju maju lacnejsiu o 2€ :D

jankaaaaaaaaa

fazula: neuvazovala si nad pravou praskovou hennou? lebo ze vraj ta chyta lepsie aj intenzivejsie a aj regenreruje vlasy. ale myslim ze sa da objednat len z netu..