ako to riesite???

Príspevok v téme: ako to riesite???
smajlinka

čaute baby :) cem sa spytat ci nemate nejaky "recept" ako vyriesit tu vec s vytekanim spermii po sexe... proste ked sa urobi do mna tak sa utriem vreckovkou aaale to stejne nestači.. akonahle sa postavim mam od toho cele mokre nohavicky... noo viem sprcha to vyriesi aaale nie vzdy mam moznost sa hned po tom osprchovat..

brunuska

akoze ty sa nespravis ked ti on robi oral ci ty jemu??? ak on tebe-tak to chlapec neumi a ak ty jemu..nuz..:-) skusaj dalej

katty19

Len nech ti, prosím ťa, neprichádza zle, že nepoznáš pocit pri orále. No tak nepoznáš. Nájdeš iné radostky. Možno ti nie je dopriané. Sa nezblázniš, nie?

aaa21

tak take halusky ja radsej nechcem...a hlavne ked je to s niekym v tej opilosti z koho ti je na druhy den zle ked ho vidis..to som uz pocula nie take story..hehe

katty19

Dobre, nehovorím, že som všetko prežila, ty si neprežila sex v opilosti, ti porozprávam, počkaj... To sú iné halušky. Nikdy viac, strašne zle na druhý deň. Vačšinou som zažila kadečo, ale horšie. Tak sa teším na lepšie. Vidíš? Možme si ruky podať. Alebo?

brunuska

nie nie je to cudne-chlapi sa radi pozeraju ako sa zena robi sama a nahodou je to dost vzrusujuce a ked sa neskor prida a dokonci ta....
no coment !