Svrbenie prosim pomozte

Príspevok v téme: Svrbenie prosim pomozte
Danielito

Dobry den... V poslednych dnoch ma nevydrzatelne svrbi penis, (sex som este nemal) ten stav je na nevydrzanie stale sa musim skrabat lebo to sa neda vydrzat a najhorsie je to ked musim ist do skoly a potom na bus, ale ked uz cakam na bus a stojim alebo sedim v zastavke tak to po 10 sekundach prejde. Neviem cim to moze byt prosim pomozte lebo toto sa neda vydrzat. Prosim vas velmi pekne uz som z toho zufaly nikde som nenasiel ziadnu pomoc.

Danielito

Dakujem serioznym ludom ako jankaaaaaaaaa,lenca45,ladida .... Maros75- Potom neviem naco je toto forum zalozene... Slovenskym doktorom neverim !!! A prosim ta nepism do mojej zalozenej temy lebo nechcem tu vidiet urazky na moju osobu!

ladida

maros75-mozno ma 14 a hanbi sa ist k lekarke!co ste hned vsetci taki utocni,my slovaci sme majstri sveta v odkladani lekara na poslednu chvilu,ale tu na fore mate vsetci silne reci.
Danielito-tiez by som skusila ten canesten alebo-mozno alerg.reakcia na praci prasok abo avivaz!povedaz mame ta svrbi koza,nemusis povedat kde presne ked sa citis trapne.

lenca45

A este - zatial pouzivaj na hygienu len cistu vodu, obmedz sladke a korenene jedla, nenos obtiahnutu a nevzdusnu bielizen a viac si vygooglis.

lenca45

Maros, myslim, ze necakal sproste pripomienky.

Danielito, skus najprv ten Canesten krem, pripadne sa opytaj v lekarni - nemusis sa hanbit, moze ist o nejaky typ mykozy, ci iny bezny kozny problem. Ak po cca 2-3 dnoch nebude prechadzat, chod za lekarom.

Maros75

Danielito.....zijes v pralese?? Nemate tam nejakeho samana co by pomohol?? Lebo u nas mame lekarov.
Mozno mas svrab,cerviky......
Daj sa vysetrit .