Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
strachopud

Dobrý deň prajem,
mám ísť na odber krvi a veľmi sa bojím, trpím panickým strachom. Psychiater mi odporučil lexaurin pred odberom. No ja si myslím, že je dosť slabý, keďže mne vadí ten vpich ihly, čo je len sekunda.
Diazepan som skúšala tiež, no ten vôbec nepomohol a môj strach vôbec nepotlačil, ba naopak..
Chcela by som sa vás opýtať, či ste jedli lexaurin a ako ste sa cítili? či vám svalstvo stŕplo, či vám bolo všetko jedno, alebo či ste zaspávali .. vlastne ako ste sa s ním cítili.
Ďakujem

JAANNA

strachopud-to azda chces ten odber absolvovat v narkoze?Neprehanaj s tym strachom-pozeraj sa mimo...alebo si vezmi casopis do ruky a na vpich nemysli...

Lulu2011

strachopud - ale ved jasne, ked je to problem, tak problem, no citit to budes, ale tak hadam sa uspat nedas preto, ale neodpadnes nie? lebo ked si das viac lexaurinu aby si to necitila, to budes potrebovat odvoz

strachopud

Lulu2011 lenze ja to mam ako psychicky problem, chodim s tym aj psychiatrovi.. to je panicky strach alebo fobia, nevymyslam si, je to vazny problem. len potrebujem vediet ako lexaurin zabera, ide mi o to aby som ten vpich necitila aby som bola natolko oblbnuta..
a som zena a nemam sajnu ako porodim

Lulu2011

no neda mi, bud rad, ze nie si zena a nemusis rodit :)))

a ked nahodou budes musiet do nemocnice na infuziu, co urobis? :D

proste tu sekundu vydrz pre pána, ja otocim hlavu a pozeram inam