Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie - máte skúsenosť?
arabelka

ahojte kočky :)
chcela by som sa opýtať či má niekto s nimi skúsenosť ..niežeby som si to chcela objednávať ale vŕta mi v hlave jedna vec... každom časopise na nás vykukuje štíhla baba a rozpráva svoj príbeh ako schudla pomocou nejakých tabliet ( nejaké z nejakej rastliny čo rozpúšťa tuky, nejaké čo sú z kapusty...)a predtým ukazuje fotky kde mala 30 kg naviac...jasné photoshop a vymyslený príbeh...veď 5 kg týždenne sa nedá schudnúť...nazvala by som to celé nezmyslom..ale nedá mi tá vec že každá taká spoločnosť garantuje vrátenie 100% peňazí ak im to vrátime a kľudne aj používané,,chcem sa opýtať či to niekto skúšal a ako to fungovalo...

munz

PISTA00 teší ma, že sem konečne píše aj rozumný človek
aj ja som chcel písať tomu FGHJK , že má asi nejaký psychický problém, ale si to rozpísal aj za mňa :-)
ja by som tiež nazval ľudí s nadváhou a obéznych hlupákmi ak sa dajú nalákať podvodníkmi, ktorí aj tu vytrvalo pod novými nickymi klamú, green cofee je taká istá blbosť milá 1NATALIA, môžeš ich jesť a naďalej sa čudovať, že nezaberá :-)
kedy Vám to už doklapne, že tabletky na chudnutie NEEXISTUJÚ ?

pišta00

fghjk Tablety že pomáhajú upraviť stravovací režim? A ako prosím ťa, dáš si tabletku a zmení ti obsah chladničky a toho čo zješ na obed? A aby lekár predpisoval tablety na chudnutie? Prosím?! Áno ja tiež súhlasím, že obézni ľudia, ktorí kupujú tabletky a náplaste na chudnutie vo veľkom sú naivní a labilní pretože veria tomu, že tá tableta alebo náplasť za nich zmení ich životný štýl ktorý ich k obezite priviedol. Obezita je presne ako psych napísal vizitka životného štýlu a stravovania a žiadna tabletka to nezmení. A takisto len hlupák uverí tomu, že nejaká náplasť na chudnutie mu odstráni telesný tuk. S tým úplne súhlasím a neviem čo je na tom blud.

Poznám asi 3 ľudí o ktorých viem že majú problém so štítnou žľazou a žiaden z nich nie je obézny, pretože dbajú na tom ako sa stravujú a ako žijú, držia dietu celoročne... nie preto, že berú nejaké tabletky

Súhlasím s tým, čo tu píše munz majussa a psych. pretože ako jediní tu majú pravdu, tabletky na chudnutie sú presne cielené na naivných ľudí, ktorí sú zo svojej obezity na prášky a už nevedia čo so sebou, pritom sa zle stravujú ale miesto toho aby investovali do kvalitnej stravy, trénera a zmenili svoj životný štýl (čo nie je pre slabé povahy a je na to treba pevná vôľa a silná osobnosť a málo kto to vydrží) narvú 300 euro za nejaké pofidérne tabletky, v tom vidím ja tú slabosť. U žiadneho prípravku na chudnutie či už je to spaľovač tuku, náplaste alebo podobné nezmysly nie su priamo 100% lekárskou štúdiou potvrdené účinky na priamo cielené odbúranie telesného tuku, nevidím dôvod prečo by lekár taký odpad mal predpisovať... Keby to bolo tak jednoduché každý človek na svete by mal skvelú postavu, len hlupák uverí tomu, že to tak funguje.

Tu o komentár podo mnou nižšie "drzim aj dietu ale viete ako to je pride vikend a .... :(" presne v tom je tá slabosť človeka, že nie je schopný držať dietu ani týždeň bez toho aby do seba nenarval všetko čo vidí a na čo má chuť + do toho príde spomínaná naivita kedy človek nakúpi kadejaké pofidérne tabletky na chudnutie.

Sanofoter

ja mam dlhodobe problemy s nadvahou ale nejako sa drzim a skusam stale nove veci... vie niekto nieco odporucit? drzim aj dietu ale viete ako to je pride vikend a .... :(

fghjk

Psych.Vacsiu hovadinu si uz napisat nemohlo. Genetika, stitna zlaza, hormonalne problemy....aj z toho sa pribera... a tablety ci kury pomahaju pri cviceni upravit stravovaci rezim. Dobre je ak ich predpise lekar. Ked si mudre napis teda ako by mali chudnut. Obeznych ludi nazves naivnymi, labilnymi? Sak chudence mlade dievcata z toho mozu chytit depku a anorexiu z toho co tu ya blud pises Bez sa vzdelat v tejto oblasti a potom davaj rozumy. Milé dievcata ak mate problem s nadvahou nie ste labilne ako psych. Potrebujte viac pohyb, pestru ydravu stravu, pokial ste nerodili, lahko sa dostanete do formy staci len chcieť. Pre hlupaka je kazdy hlupy - povedala mama....

Majka243

Och joj, znova Piperine, tisíc krát vyskúšaný a tisíc krát nefungoval... Vyhadzovať peniaze za niečo, čo nefunguje. Ja som teraz na ajurvédskej medicíne a mám za pár eur prírodný produkt s jasným výsledkom a nie za drahé peniaze placebo... Kedy niekoho zaujímalo, tak zatiaľ 3 kg za mesiac a niečo, nie je to veľa ale schudla som - -odkaz odstránený-

munz

FARA to vážne čakáš, že nejaké tabletky stačia na chudnutie? No aspoň zarobil ten, kto Ti ich predal, podľa mňa to môžeš rovno vyhodiť....

fara

Ja uz beriem bodi licht 15dni ani kilo ale z tukov trosku ubudlo som zvedava ze kedy kila zacnu ubudat a co by sa malo konzumovat aby to fungovalo na 100%

munz

MAJUSSA samozrejme máš pravdu, že neexistujú tabletky, čaje ani kávy na chudnutie, je to len dobrý biznis pre podvodníkov, a ja sa čudujem, že keď neschudnú z jedného tak stále skúšajú ďalší a ďalší šmejd... namiesto toho aby si vstúpili do svedomia a zmenili životný štýl