Neochota v zdravotnictve

Príspevok v téme: Neochota v zdravotnictve
Hana321

jaj,....
aka ja som bola naštvana....
tak si to predstvte. seklo ma v križoch.bolel ma chrbat 4 dni.nakoniec som sa odhodlala,že pojdem k svojmu dr.ten ma poslal na neurologiu.samozrejme,kam som sa dopotacala s bolavym chrbtom na neurologiu.sestrička mi povedala,že ma nemožu zobrat,lebo maju vela pacientov a beru len na objednavku.chcela ma objednat až o tri dni.lebo ,že niesom surny pripad.mna dobreže neporazilo,ved som ledva chodila a nemohla som sa ani hybat.hovorim jej nato,že kedy budem surny pripad,ked UMREM? to ma dožralo...tak som išla na pohotovost a tam mi pichli injekciu.dnes som zobrala druhu davku.injekcia pomohla,citim sa lepšie.to naše zdravotnictvo-vlastne ochota našich sestričiek je na ho...o!
ake mate vy skusenosti so zdravotnictvom?

jankaaaaaaaaa

v prvom rade sa treba stazovat na celkovy system zdravotnictva. keby to bolo normalne nastavene, nemuseli by sme take veci zazivat. samotny clovek ktory chce byt lekar, urcite nejde do tohto povolania s tym ze bude brat uplatky a take tie podobne veci na ktore sa stazujeme

Hana321

Aduliena
viem,že 112 sa nema zneuživat,ale to by nebolo zneuživanie.bola by som akutny pripad,čo ak by som odpadla,nemohla sa pohnut,ved k takym pacientom chodia .nie?

Aduliena

Hana, 112 radšej nie.... ja som to raz spravila v podobnom prípade ako tvoj a nechci vedieť, čo som si musela vypočuť od lekárky zo sanitky..... :-(

doubledog

ja sa lekarom co najviac vyhybam, kedze mam rovnake skusenosti a este mam casto aj dost silne pochybnosti o ich schopnostiach a poznani.

Hana321

tak je to so všetkym a všade. kto može a chce pomože a kto nemože alebo nechce nepomože...
ked ma najbližšie sekne v križoch,tak si radšej zavolam 112 a nech mi pichnu oni neaku injekciu.aspon sa nebudem musiet nikde trepat po doktoroch.

heh

janka, uprednostnili. Ale otvorene, nie pokrytecky, a tam je ten rozdiel. V tom, ze dospely clovek si vie uniest pravdu, a nie sa iba slaboducho skryvat za nizky plat ;)
Erika, to chapeme aj tie, ktore nemame polovicky v zahranici. Akukolvek skusenost tu clovek napise, janka sa stale bude natahovat a branit vsetkych lekarov vlastnym telom :D :D :D

erika1020

Dakujem Vam babulky,ktore ste ma pochopili,nemohla som skaziť prvý deň mladšej dcerke,a zo skoly sme šli autom,lebo peši by sme to nezvladali,baby ktore su same s detmi a polovicky maju vonku, tak ma chapu...

jankaaaaaaaaa

a co sa tyka mamky eriky, tak som reagovala na ten prispevok kde len napisala ze dieta bolo na tom privitani tak nemohlo ist k lekarke. nemohla som vediet aka situacia bola. ospravedlnujem sa