Som zlý človek ?

Príspevok v téme: Som zlý človek ?
Carellova

Čaute,
Za to co poviem ma asi mnohy budu odsudzovat ale mna zaujima prečo to tak je.

Ked letím v lietadle, potajomky si prajem aby sa stalo niečo zlé. Nudzove pristatie ci dokonca aby lietadlo padlo. nechapem :((

Strasne si prajem aby sa vosvete stalo dačo prevratné. Bud aby sa zistilo ze existuju mimozemstania, alebo by som chcela koniec sveta zažiť !! Nerozumiem :((

Ked sa blizi 11. September, tak normalne chcem aby sa nieco udialo, nieco, co otrase amerikou!! Nerozumiem :((

A ked sa nieco stane, samozrejme mi je to luto ak nieco tak aj placem ....

Najviac vsak chvem Koniec Sveta ...

Poradte prosim :( co je to somnou ???? :(

lost

no mna tiez bavi ked sa nieco "rozbije"

avsak to cisto len z fyzikalnej stranky veci :)

i ked je to zaujimave sa pozerat na rozbijajuci sa predmet.. hlavne v spomalenom filme..

napr ako pada melon na beton atd, take ta nebavia ?

Annika1987

Zalezi od intenzity tych pocitov. Ci jej to len napadne, ze "toto by mohlo byt zaujimave", alebo je to zelanie "prosim prosim!!! nech spadneme!!!" asi tak :)) podla toho bud sa len nudi alebo je to na psychiatra

Lulu2011

no pozor, aj toto su znamky obsedantno kompulzivnej poruchy, ked to mas takto a otravuje ta to, takze psychiater, nie si zla, len ta napadaju blbe myslienky

jajka001_

ja ti prajem aby sa ti tvoje priania splnili. potom mozno dostanes rozum a budes si vazit pohodu a klud.
ved zbehni niekam do egypta tam teraz nuda nie je.

luciano

Zrejme trpíš nudou a nedostatkom informačných podnetov. Chceš, proste, aby sa niečo dialo. Niečo intenzívne, aby si to mohla intenzívne prežívať. Nemyslím si, že je to niečo patologické. Skús sa venovať nejakému adrenalínovému športu - horolezectvu, paraglajdingu a pod.

Maros75

A uplne bomba je......ak navstivis psychiatra . Da ti lieky a ty ich mozes ako velky frajer uzivat dokonca aj pravidelne:)

Maros75

Carellova.....co tak vyliest na panelak ,vyzliest sa do naha a kricat ,ze skocis rybku?? Vies kolko reporterov by sa nahrnulo? By si bola aj v telke:)
Hrdina ako fras by si bola:))
Alebo skus kvapkat si svieckou na brucho.......tiez fajn pocit:)