Desiata pre našich školáčikov

Janulka12

No, niektorým školákom sa aj dajú zdravé desiate v podobe chleba so šunkou, syrom, kopcom zeleniny a ovocia, jogurt a tak, ale deti to jedia každú prestávku, a nie len tú desiatovú a to je potom na prt, keď jedia každú chvíľu! preto to konzultujte s deťmi, kedy čo papaju.

Maoam

Annyi, no my sme toho pojedli teda, aj sladkosti boli, aj sumienky, buchty, kolace, vsetko, proste pestra zmes, ked bola sezona, jedlo sa vela ovocia, zeleniny, co sa prave urodilo..nik sa nejak nad tym nezamyslal, ale je pravda, ze sa aj riadne varilo, nie z polotovarov, mamy varili, piekli doma, alebo starke. Ale uzili sme si vela sladkych veci :-D.

Maoam

no lebo decka v tlupach behali vonka do neskoreho vecera, v zime sa chodili sankovat az do tmy, v lete sa hravali schovavacku, nahanacku, vybijanu, futbal, väcsina rodin chodila lyzovat, chodilo sa na korcule v zime...neboli PC, neboli playstation, nebol internet, telka bola ale pozeralo sa len obcas

Annyi

maoam presne tak, my v skole na obedoch ked sme mavali super obedy napriklad buchty na pare tak sme isli este aj na duplu a nikdy sme ako deti neboli tucne a jedli sme pestro a nezaoberali sme sa ci je zdrave alebo nezdrave proste sme nesedevala za pocitacmi a pred telkou

Annyi

ked budes svoje dieta zdravo stravovat a cely den ti presedi doma pred telkou bude mat nadvahu tak ci tak a pre deti je dolezity hlavne pohyb lebo deti maju jest vsetko aj zdrave veci aj slaninku aj nejaku tu sladkost ,ovocie zelenina samozrejme urcite by som dieta nenapchavala cisto len "zdravim stravovanim"

Jessi_1111

ked chcete aby vase deti trpeli obezitou a/alebo roznymi chorobami tak prosím davajte im čo chcete. niektori sa tu radime o ZDRAVEJ vyžive nie o nezdravej vyzive. a p.s detom to chuti aj doma jedia to čo varíme obcas si dopraju aj ine ale zdrava strava je to prave :-)

Maoam

lebo nemaju co riesit, tak riesia somariny, mamicke zjavne chyba fantazia, hlavne ze desiata splna nejake percenta ci co, proste chore

Annyi

co z toho robite taku vedu ja som nosila do skoly rozok s maslom a lekvarom alebo chclieb zo salamou alebo zo sunkou a tu som :D