Nie je pre mna ..

Príspevok v téme: Nie je pre mna ..
ZalubenNa

Ahojte mam priatela vyse roka.. lenze moje kamaratky mi hovoria ze nie je premna... ze mam na lepsieho .. ja ho lubim hoci ma chyby ale viem ze kazdy ma chyby nikto nie je dokonaly... zevraj ma tak nelubi ... ze keby ma lubil bol by kumne iny... hm mam sa snim porozpravat alebo co ? .... mam sa ho spytat ci ma lubi a preco sa sprava ze mi to nedava vediet ?, ...

ZalubenNa

no nie je na kratke lasky je mu somnou dobre velmi aspon co robime spolu vystrajame super nam je spolu .. velmi ale nikto to nevidi dokonca mi jedna kamoska povedala ze boze vy sa spolu nenudite ? a my kukame ze nie nam je super .. fakt nam je uzasne robime veci za ktore by sa iní hambili ale my sa tak bavime a je to super ... neviem si predstavit aby som nasla niekho ako on

dendi

proste ti závidia, že máš chalana, ktorý ťa ľúbi...nepozeraj na iných čo ti hovoria...a keby to bolo vážne s tým srdcom, tak by ti to asi povedal a netajil by sa tým, že čo ho čaká v buddúcnosti

dendi

no a zas nie ste až taký mladí, aby ste nevedeli, čo chcete...on má rozum, ty tiež...už ste si niečo zažili...možno hľadal práve teba, aby konečne našiel to čo hľadal...predsa už má svoj vek a neverím, že stojí o krátke vzťahy...lebo vie, že nikam to nevedie

ZalubenNa

ved to ze sa lubime a preco mi kazdy hovori ze boze ved je operovany ved budes ho ty zivit...... ze nie je premna pritom ja sa snim citim vyborne....... ocom to je preco sa tak staraju hej chceme spolu byt on chce velmi ..

dendi

no...to, že bol operovaný na srdce ešte neznamená, že by ťa nemohol uživiť...a už plánujete aj spolu bývať a tak?Lebo písať slová ako živiť jeden druhého, to už musí byť vážny vzťah a myslíte to vážne aj do budúcnosti...moja kámoška bola operovaná na srdce a žije normálnym životom...to nie je až taký veľký handicap...myslím si...a keď píšeš, že pasujete k sebe, ste sa našli, tak prečo ho ničiť...toto nerob...ľúbite sa, to je hlavné

ZalubenNa

za to obdobie sme sa velmi dobre spoznali neviem strasne si pasujeme velmi nam to spolu pristane nikdy mi nebolo tak super ako teraz.. ale to co mi hovoria uz neviem :( kvolli tomu ze ho nechat

dendi

tiež neviem čo rieši...ako zasa nechcem byť pesimista, ale tak keď sa s ním rozídeš, nebudeš mať nikoho ktovie ako dlho...môže sa stať ďalšia vec a to, že budete spolu chodiť, on ťa opäť podvedie alebo niečo vyparáti a ty ho necháš..to pekelne teda bolí, alebo z toho krajšieho hľadiska...tým, že si nebudeš všímať svoje "kámošky" udržíte svoj vzťah pekne dlho...je to len na tebe, ale na kámošky by som moc nedávala...ty ho asi poznáš viac ako tvoje kámošky, vieš čo od neho môžeš očakávať a čo nie...aj keď ok, každý sa postupom mení a vy sa asi ešte len spoznávate, alebo ste sa už spoznali sčasti, takže má výhodu oproti svojím kamoškám, vieš čo od neho môžeš očakávať ;-)