potrebujem radu

Príspevok v téme: potrebujem radu
miska626

mam problem, kazdy mesiac sa mi stava, ze ked sa milujem s priatelom dostavi sa neprijemna trhava bolest a musime s tym prestat, pretoze sa to neda vydrzat a potom mam min. tyzden problemy ako je neprijemne svrbenie, palenie a zltkasty vytok, vacsinou to mavam tak tyzden aj nieco pred menstruaciou a pocas menstruacie to prejde, ale je to pravidelne. mozete mi poradit nejake overene recepty na to? nechcem brat tabletky na to, lebo som pocula rozne odstrasujuce pripady a mam strach z toho. dakujem

lion

Ahojte!Moja priatelka asi tyzden pred menstruacio,ked sme mali sex zacala trochu krvacat,ale potom to prestalo.Boli sme u lekara,robila jej ultrazvuk apovedala,ze vsetko je OK.V ten den sme chceli mat zase pohlavny styk,ale zase to iste a sme prestali.Co si myslite,mam sa coho bat???

pegi

na tvoj problem mozes pouzit ako naplast TANTUM ROSALGIN + aplikator,vyplach posvy ti zmierni tvoje priznaky ale rozhodne utekaj ku gynekologovi. nechcem strasit ale bolest v podbrusku mozu byt chlamydie alebo zapal krcka maternice. rozhodne potrebujes vysetrenie. zlty vytok moze byt aj streptokok

Kalka

asi si miska262 nepovedala gynekologovi svoj problem. Ono to na ultrazvuku moze byt v poriadku, ale palenie a svrbenie, to je nieco ine. Pokial sa nemilujete drasticky...

miska626

a pred necelym mesiacom som bola na ultrazvuku a nalez nebol ziadny, takze s cim to moze suvisit, ked podla ultrazvuku to mam vsetko v poriadku???

miska626

ocko, toho som sa bala, ze to sem niekto napise :( nechapem preco mi zeny mame take problemy :( najhorsie je, ze doktorku mam v bratislave a ja som dlhodobo mimo republiku :/

ocko

Dievca, tu by som ti odporucila ist radsej k gynekologovi, to mas iny problem. Treba to dat liecit a cim skor, tym lepsie, aby si si neublizila. Necakaj na nic a zdravie je prednejsie!