Schody a snaha mat vacsi zadok

spring

nezvacsi .. aj ja mam maly zadok a cvicenim sa vyformuje, ale nic viac nedosiahnes ... na skodu ti to ale urcite nebude...

sofia24

dakujem za rady... pevny ho pomerne mam, len teda chcela som vacsi, ale po niektorych prispevkoch uz nebudem tak po vacsom zadku bazit :) no je pravda, ze mam uzsie boky, cela som taka drobnejsia... kazdy chce to co nema :)tak pridam na intenzite cvicenie, ako ste tu opisovali a uvidim :)

Laylla

Sofia skús denne robiť 60 výpadov vpred a vzad , papaj veľa ovocia, mäska , a kúp si nejaký spevňovací krém .. ja to takto robím už 2 týždne a mám pocit že mám zadok vypnutejší, pevnejší a väčší :) len sa mi trošku brucho zagulatilo tak musím na ňom popracovať

pajtasom

S TýM NIč NENAROBíš,SCHUDNúT SA Dá,ALE ZMENIT KOSTRU NIE,KEDžE SVAL NA ZADKU JE ZLOžENý Z TOHO čO OBOPíNA BOKY AKO VZDIALENE SU BOKY číM VZDIALENEJšIE TýM PLOCHší JE ZADOK čIM BLIžšIE TýM PLNší VYPUKLEJší.

sAMOZREJME PRE LEPší POCIT AK UROBíš NIEčO PRE SEBA BUDEš SA CíTIT žE NIEčO ROBíš PRE SEBA , INAK OSOBNE SI MYLSíM žýE JE OT LEN STRATA čASU.

aLE NA RAST SVALU NA ZADKU JE DOBRE SI DAT ZáVAžIE NA čLENKY A DVíHAT NOHY DO BOKOV POTOM AK SI KLAKNES NA KOLENá A VYSTRIEš NOHY ABY SI CITILA žE TI PáLI SVAL NA ZADKU,ALE IBA Z NEHO SCHUDNEš A SVAL TI TROCHA NARASTIE NIE VELMI NIJAKý VELKý ZáZRAK SA NESTANE.