Škarede vlasy, čo s nimi?

jankaaaaaaaaa

zniceny vlas sa uz nijako neobnovi, moze na pohlad vyzerat lesklejsie po pouzivani dobrej kozmetiky. ale zniceny bude stale, a kazdym dnom sa vlas nici postupne. takze jedina moznost je vlasy ostrihat a o tie nove neznicene sa dobre starat. ved nemusis si dat odstrihnut hned 10cm. mozes si nechat odstrihnut napr. len 3cm, a takto kazdy mesiac strihat na tuto dlzku a ked sa uz dostanes k tym zdravym vlasom, tak ich mozes nechat rast ked chces dlhe :) a poriadne sa o nich starat, a hlavne menej zehlit

sewie

ah jaj...janka, keby si si aspon pozorne citala co pisem-hovorim ze je to kombinacia oboch-uz len logicky-keby ta farba bola len "vo vnutri" vlasu ako ty tvrdis, tak by sa asi nevymyla-rovnako ako neexistuje aby sa ti vymyla blond:).....

s. ja by som ich urcite nestrihala...ale ako myslis:)

s.

taaaaaaaak a idem sa strihat dnes..som sa prekonala, chela som dlhe vlasky,ale oni narastuuu len nech uz konecne nejak vyzeraju :-D

jankaaaaaaaaa

sewie: klasicke drogerkove farby na baze peroxidu sa "zaryvaju" do vlasu, pretoze vsetky obsahuju peroxid. blond zosvetlujuce obsahuju vyssie % peroxidu ako ostatne len "obycajne" blond, tak ako aj tmave aj svetle aj vseliake ine oddtiene. vlas oblajue napr. prava henna, preto ona vlasom neskodi.
niesom si ista ale 10minutova farba s ami zda ze obsahuje aj amoniak. tie penove su bez amoniaku urcite, je to aj na oblae.
a s tym voskom suhlasim a myslim ze aj narovnava trocha vlasy ked su vlnite.

sewie

postupku mozte dat aj na vlnite vlasy ale podla toho aku!ak sa vlasy vlnia nesmie byt ten prvy"schod" kratsi nez pod bradu! ak sa zacina odtial moze ta vlnitost vlasov urobit pekny efekt:)

ak chce niekto puzivat hennu musi pockat kym tie zafarbene vlasy uuuuuplne neodrsatu lebo ta chemicky upravena cast hlavy chyti na rysavu alebo zelenu:/

s. co sa tej farby tyka-to poznam...mne tiez odrastaju take akoby nasivaste vlasy...ale teraz pouzivam farby s minimom amoniaku a podobnych srand-fakt skus 10minutovu farbu a vyhni sa vsetkemu co ma lesk do cervena, rysava a podobne-lebo sice neviem presne aku mas teraz situaciu na hlave ale mne po tej blond vsetko islo k takej rysavej....takze hnede odtiene co vyzeraju maximalne prirodzene! a najlepsie stredna hneda -ci pripadne tmavy blond....pofarbeni-treba ten balzam!!!vzdy!vzdy! teraz si davaj balzam aj po kazdom umiti vlasov...aj sampon na suche a farbene vlasy...mne kadernicka odporucila aj vosk-na finalnu upravu vlasov...to som si vzdy akoby vmackala do koncekov aby neposobili sucho....sranda je ze gel-vysusuje ale vosk premastuje-takze nemal by vlasom dalej ublizit:)

megi118

nejde o to čo sa nosí,alebo nenosí,ale
o to čo ti pristane,a postupka je výborný strih.Pekne ti postupne zostrihá tie zničené vlasy,a ak ich chceš už ozaj zdravé-čo je aj moj prípad,

požívaj hennu,a bezsilikonové prípravky.

sewie

jankaaa a ja som pisala ze mam mierne vlnite a ze som v tom ucese vyzeralo blbo ked som si to neozehlila....
druha vec -s farbami mam skusenosti a jasne ze ked su vlasy suche vyzeraju zle aj tmave-to co som tym chcela povedat ze hnede vlasy suche vyzeraju sto krat lepsie ako blond vlasy suche-mam odskusane a moj nazor ti potvrdia zahranicne modne magaziny...dalej-tmava farba vlas obaluje-meni trochu jeho strukturu ale nie tak ako blond!!!citala si si ako farby funguju? a tiez som si prezila dramu suchych vlasov kvoli bond farbe a potom som presla opat na tmave a vsetko sa vratilo do normalu:) vsetko co som napisala je moja osobna skusenost potvrdeny odbornikmi...:)

lenocka_8

Ja mám podobný problém, tiež zničené vlasy, polámané končeky, krepovité no jedna hruuuza ale kaderníčka mi poradila Brazilsky keratin, sice je to trochu drahšie ale že výsledok stojí zato, vlasy sa oživia, čím su zničenejšie tým viac sa keratín dostane do vlasu a viacej ho oživi. Taktiež to vlasy vyrovná uhladí takže nebude s nimi toľko roboty. Uhladené vydržia cca 3-4 mesiace a oživené pol roka prestanu sa štiepiť atď.

peppy

Baby, a aky strih potom podla vas sedi na vlnite vlasy, ked postupka nie? Lebo ja mam vlnite vlasy, a neviem ako si ich mam ostrihat. Mozete mi sem aj hodit daku foto s ucesom, kt, by bol vhodny na vlnite vlasky :)

xy:)

ja by som sa tiez priklonila k henne, je aj bezfarebna, skutocne funguje a vlasy su naozaj krajsie, menej sa lamu a kokosovy olej, sem tam domaca maska na vlasy. neviem ake dlhe vlasy mas, mozes si ich nechat polodlhe,kusok pod plecia, postupne ostrihane iba jemne na bokoch, postupka velmi popularna uz davno nie je a na vlnitych vlasoch to vobec dobre nevyzera ked das celu hlavu dopostupna.