Nici podla vas Facebook vztahy?

Weva

Ono ja beriem, ze kazdy to vidi inak... Asi zalezi i od zivotneho stylu. Ja zijem v zahranici, studovala som (v "inom") zahranici, manzel nie je Slovak ale ani z krajiny kde zijeme... Proste mne FB vyhovuje, viem si tam nastavit podmienky sukromia a zverejnovania informacii a podelit sa tam s blizkymi o radosti i starosti.

Asi keby som zila niekde v malom mestecku cely zivot povazujem to za nieco nepotrebne, ved sa s kamaratmi vidime nazivo... Ktovie.

Ale v kazdom pripade nesuhlasim s tym, ze nici vztahy. Ak niekomu neklape vztah a hlada dobrodruzstvo/neveru/spoluvinnika je to o nom a nie o FB. Rovnako spehovanie, ci chodenie partnerovi na profil povazujem za chore... Ak si vo vztahu nedoverujete (a moze byt ze opravnene) ziadne ziarlive kontroly vam nepomozu...

pozri-

xoxoroxo-pozri-NEZHODY mozu vznikat aj bez toho aby niekto na FB bol-ja mam osobne jednu zlu skusenost z FB
nebola som na FB ani som nevedela co to je a moj druh dostal od sestri list kde napisal ze videli dceru na FB a o mne sa ze vraj vyjadrovat nebude aby mi neposkodila...podla toho co napisala-tak si asi nasla podla mena/ako sa ja volam/ NEJHORSIU UCHYLACKU z FB a povazovali ju za mna :))) inak si to neviem vysvetlit...
takze ak niekto chce niekomu znicit VZTAH tak mu ho znici a nemusi byt ani na FB...

wyx

iveta michael asi to tam nebolo. som to vecer pozrela a ked som si otvorila vsetkych svojich priatelov, tak vpravo vedla na tej ikone, ktorá je pri kazdom priatelovi, som chvilu podrzala kurzor a po chvilke mi vyskocila sama tabulka a na nej dolu bolo "odebrat prítele".

wyx

pojdes na toho konkretneho priatela a uplne dole vlavo (myslim, ze pod jeho zoznamom priatelov) by malo byt ze "odstranit z priatelov".
tiez zvazujem, ze sa zase deaktivujem. naco tam budem, aj tak mi nikto nepise a kazdy kto ma naozaj potrebuje vie kde ma najde. uz som to raz urobila a tolko casu som mala, ze som nevedela co s nim. :)

Iveta Michael

ja osobne ho nemám moc rada...a zvažujem odtiaľ odísť...problém bol iba v tom že tam máme stránku MJ fans na ktorú dávajú informácie o všetkom čo sa deje v našom fan klube...

..osobne mi je oveľa milší Pokec..je jednoduchší a čo je hlavné vždy ked som sa obrátila na Azeťákov a požiadala ich o pomoc hneď mi odpísali...a na FB sa nemôžem skontaktovať s adminom...inak poradte mi prosím vás ako sa na FB vymazáva osoba z položky friendov? ? Dík.

xoxoroxo

dobre, to bol môj názor tak načo sa rozčuľovať? len som chcela tým poukázať že FB ničí vzťahy a dôkazom je !možno aj! podľa môjho názoru MAREKOVA...
Mne FB nevonia a radšej sa s rodinou a priateľmi stretávam ako písť na trápnom FB. Nie je to vôbec mimo reality. Veď FB je ako pokec.
Vám to vyhovuje lebo tam máte rodinu zdieľate fotky a podobne.
Môj názor je - že ja FB neznášam. Je neúčelný. Pre mňa a pre môjho priateľa.
Tým že tam niesme aspoň nevznikajú nezhody a tajomstvá ako MAREKOVEJ.

Weva

xoxoroxo - vobec nechapem co riesis!!!

FB nie je nejaka zoznamka (teda ak ho nou nechces spravit).

Mam tam od mojich rodicov, cez rodinu manzela a podobne vsetkych ludi ktori mi za to stoja... napiseme si, pozrieme fotky, posleme pozvanku na nejaku bliziacu sa oslavu a potom sa tam podelime o fotky z nej...

Ved nech kazdy robi podla svojho, ale tvoj nazor mi prisiel dost mimo realitu - FB nema nic spolocne s tym aky normalny vztah mas

xoxoroxo

MAREKOVA
nechapem ako môže existovať súkromie v manželstve....

Novodobe manželstva a vzťahy to je proste hnus.
Nechápete že keď sú dvaja svoji majú byť svoji a snažiť sa aby to tak bolo stále?

Nechce sa mi tu rozpisovať ale odpoveď na otázku v názve je:
áno ničí a preto by ZADANÝ ktorý majú vážny vzťah (to je- žijú spolu atď) alebo MANŽELIA by nemali mať FB...načo? moji rodičia bez FB žili aj dedo s babkou....

s priateľom sme sa aj tak zhodli že FB je hlúposť a sú smiešny všetci tý - ktorý FB majú v manželstve.