Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

evik1

Takže to bude asi tým,jedine tým,inak to nevidím,kedysi som behávala menej Km a predsa som chudla,teraz?!!!ale:asi som jedla večer už len ten jogurt,hoci aj veľký,ale nič viac potom,max jablko,teraz mám samé roboty,kde sa stravujem sama,čo si vezmem,čiže suché a večer to doháňam ,LEBO SA MI žiada teplé-čo,horúce do žalúdka!Možno BY SOM LEPšIE UROBILA,KEBY SOM TO ZAKONčILA nejakými prsami pokvapkanými citronom a basta,alebo cottagom,ale ja?Riedke,teplé a veľa.v tom to bude.Lebo koľkokrát ma večierkom začne pichať v bruchu a toto teplé mi to akoby napraví,no nič,budem s tým musieť niečo robiť,však?ÁNO,PRVý KROK K NáPRAVE je uvedomenie si chyby.

VaMo

Vcera som sa "prechvalila" s tym, ze sa mi podarilo preckat bez chutiek na sladke - vecer padli najprv 3 jablka, potom keksik... :-)
evik
Myslim, ze v svojej podstate som na tom podobne ako ty - zasady ovladam dokonale, sportujem pravidelne, ale: VECERNE POJEDANIE BLBOSTI. rOKY SOM FUNGOVALA DOST ZLE - JA SOM BOLA SCHOPNA CEZ DEN NEZJEST NIC, a samozrejme vecer prisli hlady a slo to. Teraz sice jem pekne pravidelne cez den, ale tie vecerne zvyky nejak pretrvavaju.
Podstatne je ale baby, ze s tym CHCEME NIECO ROBIT A AJ ROBIME. Jasne, ze pridu preslapy a nedodrzanie predsavzati, ale aj tak. takze pekny den prajem vsetkym odhodlanym spolubojovnickam. :-)

evik1

Va Mo-svätá pravda!ja viem.Ale mám aj také slabé chvíľky a vtedy prepadnem takejto hovadine.Lebo mne nemusíš vysvetľovať zásady premeny energie.teda šport,či nešport.trénujem denne ako mul a aj tak sa mi zudá,že sa nabaľujem,lebo to väzí v mojom jedálničku-bezpečne,no a ke´dže si nemienim vážiť potravu a vyratúvať kj,moja smola,tí čo na to majú nervy na to-obdiv ,vedia aj schudnúť.No ja mám zas dosť slušný výdaj cez deň,preto mi je nevoľno z tých časopisových a iných diét,že toto je pre koho si vravím,ak by som jedla podľa toho,isto by mi bu´D VYPADALI VLASY,ALEBO by som nevstala z postele od hladu.Ale takých 5 kg by sa mi fakt hodilo,lebo mám pocit,že aj napriek tomu behaniu sa mi na tie svaly nabalila tá hnusná huspenina a neviem ako by som s ňou vypiekla.Dík za vypočutie.

VaMo

evik
Viem, ze ti to nepomoze, ale keby si vedela, kolko blbosti som ja uz pokupila a potom to skoncilo ...vselijak.
Ja si vzdy uz len poviem, ci by som s tym alebo inym "pripravkom, barlickou" mohla fungovat dlhodoboLebo jedna vec je schudnut, druha a podla mojich skusenosti este tazsia je udrziavat to tak dlhodobo. Aj preto som teraz definitivne vsadila na sport a zdravu stravu.
zuzickus
Nevyhovuje ti pisat si tu?

evik1

VaMo,,no neviem,ja som hrozne nedisciplínovaná,sa hnevám na seba,lebo som oplieskala vieš a teraz to jem akurát tak na raňajky,resp.po dobehnutí,potom si aj tak dám jablko,loebo po 10 km som dosť hladná a aj kávu si dám a už aby bol obed....to ti je asi vygenerované pre mušacie žalúdky haha.Ten čaj mám každé ráno si to nasypem do minerálky s citronom a zázvorom,riadne sa to zapení a je to hnedé,nič proti,je horký,ale fajn(však za tie prachy...)potom si to dám ešte hned po obede,buď do čaju,alebo do vody.mojou prioritou je dosiahnúť piť ten kokteil aj na večeru,ale nemám na to zatiaľ nervy.asi mi treba zmenšiť žalúdok ...či s herba,alebo bez,myslím,že keby som dokázala na ranajky aj večeru byť o kokteiloch,tak letí za 2 týž.10kg hahaha.