Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

VaMo

Jasne, ze sme nevzdali :-)
Kaciak
Tak ty ked takto budes pokracovat, tak do promocii mas nie ze 38cku, ale aj 36 ti bude mala :-) Super! A nedas nejake info, AKO na to ides?
Ja osobne som posledne dni pekne disciplinovana - aj dost jem, ale obmedzila som hlavne chlieb a sacharidy vseobecne, no aj aj kazdy den sa snazim cvicit. Dnes sice nevyslo, a teraz vecer sa mi uz nechce. Co je ale celkom fajn a tesim sa z toho: dostala som prave menzes a to bez navalov chuti na sladke v poslednych dnoch. Super!!! Lebo toto je prave jedna z veci, kt. nezvladam pravidelne kazdy mesiac. :-)

mo9mi9mi

ano bicyklujem len na najlahsej zatazi....este pockam kym bude noha uplne fit a pojdem si aj zabehat :D ked bolo pekne tak som aj korculovala...ja mam sport rada takze to je v pohode.....a cvicim od tych 35 minut viac...

VaMo

Bicykel je super, len si nedavaj valku zataz/odpor. Radsej zvys frekvenciu slapania pri nizsej zatazi.
Ja napr. o uzuckom pase mozem uz len snivat - dan za to, ze som pred par rokmi dost intenzivne cvicila v posilnovni. Sice tuk nebol, ale pas cloveku cvicenim "zhrubne", hmmm...co uz.
Ak cvicis takto pravidelne, zvysis si postupne aj bazalny metabolizmus - telo bude spotrebuvavat viac energie aj na cinnosti ako bezne fungovanie, dychanie, travenie...Takze pravidelny sport je aj z tohto dovodu podstatny. Joooj, ale som sa "rozmudrila" :D

mo9mi9mi

no som rada že som zhodila skoro 5 kg.... aj sa lepšie cítim... na nohaviciach poctivo prešívam gombík ale už budem museť kúpiť aj menšie číslo,.....len sa mi zdá že všetko mi ide dole z pása a nohy mi ostávaju.....ja cvičím na bicykli takmer kazdy den tak som si myslela že schudnem z tych mojich noh...lebo mam taku zensku postavu.....velke prsia, uzky driek, a velke boky..aj s ritkou :D .... sa mi mama smeje že som ako venusa :D

VaMo

Tak ja pridam dnes podrobnejsi jedalnicek, jasne, ze nevazim stale a vsetko, ale dnes som si dala zalezat, aby som to nahadzala do tabuliek a videla, ako som na tom.
Snídaně (1 419 kJ)
Bran Flakes Crownfield (40 g) 721 kJ
Acidko vanilka 1% tuku 1x 225g 698 kJ
Dopolední svačina (383 kJ)
jablko 1x 150g 383 kJ
Oběd (697 kJ)
Acidko bílé 1%tuk (225 g) 383 kJ
chléb celozrnný 40x 1g 314 kJ
Večeře (1 744 kJ)
cuketa 1x 250 g 193 kJ
mrkev vařená 1.5x 100g 221 kJ
cibule 1x 200 g 344 kJ
brokolice 1x 150 g 207 kJ
Cottage nízkotučný 1x 200 g 780 kJ
Hodina eliptical - 1500kJ

VaMo

mo9
Tak sa ti vaha pekne pohla :-) A inak - dvoj dnesny jedalnicek sa mi uz nezdal taky "chudobny", to je dobre. Aj sportujes?
Inak, baby, nikto uz nechudnete? Tomu sa tazko veri :D Co by sme inak riesili, nez hmotnost a vztahy, ze?

mo9mi9mi

takze dnesny deň: raňajky: celozrnna žemla+saláma+syt, olovrant: celozrnná žemla+syr+asi pol jablcka, Obed: ovocný šalát, Olovrant: take zapekané jablčka to bolo o 2hodine a este o 4 som si dala cesnacku polievku :D a večera ešte len bued o 6,.....ale nejaka zeleninka by to mohla byt :D .....a tá váha...no začala som na 84,9 a dnes to bolo rovných 80...takže super :D

mo9mi9mi

no dnesok nebol najlepsi....taky typický nedelnajsi dnik.... mala som aj kolacik...a dobry bol :D ...mala som aj zeleninky :D ...a tak :D...zajtra sa idem odvazit tak vam vecer napisem ako som na tom :D