Kto cital/videl secret-tajomstvo ??

Genesis

bingham:

boze mne sa to uz nechce vysvetlovat :) ... mozes verit ze ja mam svoje logicke postupy premyslene velmi dobre .)

ale mas pravdu priznavam ja sa s touto realitou zmierit neviem ... bol som naivne mile decko co bolo kamaratske a vysmiate plne optimizmu :) mal som svoje tuzby a sny a veril som ze ked na sebe budem makat tak ich dosiahnem ... skoncil som tak ze jedine co si dnes prajem ked vecer zaspavam aby som sa uz nikdy nezobudil ... jedno je ale pre mna dolezite ze aj ked som v tomto zivote zlyhal nedavam to za vinu sebe ... len velmi malo veci by som v zivote urobil inak ako som urobil ... vzdy som sa snazil zit najlepsie ako som vedel jednoducho lepsie som to nevedel ... problem nebol v tom ze by som sa nesnazil alebo nemal dostatok optimizmu .. problem bol ze tie skutocne pre mna dolezite veci ktore mi ublizovali kazdy den mojho zivota som nemal sancu ovplyvnit pretoze boli v drtivej vacsine geneticky dane ... inymi slovami kazdy den som od zivota dostaval facku za nieco za co som nemohol je jedno v co som veril, ake sugescie som si daval a ako velmi som sa s tym nieco snazil spravit (clovek by sa vedel zmierit s nedostatkami ktore ma od prirody bohuzial tato realita na nikoho nedostatky ohlad neberie a den co den vam to dava najavo)

proste co sa tyka zmierovania s vecami ktore neviem ovplyvnit tak v tom nie som zrovna najlepsi :)

bingham

genesis...tak asi ja zrejme nechapem...ako to myslis....lebo to je jasne...ze clovek ktory by ta tyral...tak by si ho nemal moc v laske...ok...chapem...ale nechapem co s tym ma "Boh" ???....ci ty by si bol nasraty za to ze to vobec dopustil ???...ked ano tak mi to pride smiesne....lebo keby som sa ja napr...rozhodol...ci ti jednu plesnem...tak je to moje vlastne rozhodnutie...Boh...s tym nema nic... :)

inak...myslim ze ked si bol maly si zrejme pozeral veeeelmi vela rozpravok...a teraz mas poroblem prijat realitu....lebo rozdiel medzi tebou a mnou/nami...je ten...ze my dokazeme prijat tento zivot aj so vsetkym negativnym ....ale ty nie.... :))

mal by si konecne zacat normalne zit tento zivot...mozno raz stretnes brutalnu zenu...a budes stastny....mozno raz ostanes na voziku...alebo budes riesit tieto chujoviny do konca zivota...kazdopadne toto vsetko je realny zivot...s ktorym sa bud vyrovnas...alebo nie.... :))

Genesis

lillia + bingham

heh to su keci :) ... nemam za co preberat zodpovednost :) nikdy mi neublizilo nieco za co som mohol sam vzdy to boli veci ktore som nemohol ovplyvnit :)

vy vlastne tvrdite to ze ak ma niekto bezdovodne zviaze (napr pre svoje vlastne potesenie) a bude ma neustale fackat den co den a ja sa nebudem moct nijak branit tak v podstate to ze ho nenavidim a chcem mu to vratit je moja vina a ze nenavist ani tuzba po pomste nie je na mieste a v podstate za vsetko si mozem sam :)

vy ste sa mali narodit do otroctva :) ... vy by ste boli skveli otroci ... nechali by ste si skakat po hlavach mohli by vas mlatit a pritom by ste obvinovali za to len seba :)

lillia

genesis
ach tak. tak hlavne obvinuj "tu vec" a ziadnu zodpovednost nepripisuj sebe... :-O
tym sa bude tvoj hnev zvecsovat a nakoniec ta znici, ak ti o to ide...
ty "tej veci" urcite nikde nenakopes, zbytocne mrhas energiou

bingham

ja viem ty lolo... :)len nechapem preco by si to mal vobec niekomu vracat...tu tvoju nenavist....za tu si mozes sam....mal by si sa uz vysrat na to "sebatryznenie" :))

Genesis

bingham

trupka vravim ze je to len sugescia :) ... ja chapem nerealitu tej sugescie a ze je vysoko pravdepodobne ze to nikdy nebude realne to tej veci vratit pretoze mozno ani neexistuje :)

jednoducho ale musel som si tu sugesciu vytvorit pretoze tolko nesustredeneho hnevu a nenavisti ktoru som nazhromazdil pocas zivota som musel niekam orientovat pretoze inak by sa mohlo stat ze by to schytali ludia okolo mna a to som nechcel pretoze oni za nic nemozu. Jedina zodpovedna bytost za moje trapenie je to co zivot stvorilo a tam patri moja nenavist. Tym su ludia v mojej blizkosti v bezpeci a ja sa na nich dokazem v pohode usmievat bez toho aby mali co len ponatia toho co je vo mne :)

Genesis

lillia

pipi ja sa toho hnevu a nenavisti nechcem vzdat ved je to to jedine co ma drzi pri zivote :) ... jedine sugescia toho ze jedneho dna vsetku tu negativnu energiu ktoru mi dal tento zivot a ktora mi sposobila trapenie a bolest a ktoru som transformoval na hnev a nenavist a ktoru jedneho dna vratim tomu kto zivot stvoril mi dava tu silu bojovat so sklamaniami kazdeho jedneho dna.