Citlivosť na mráz

Príspevok v téme: Citlivosť na mráz
Monička19

Mám taký problém, že z prechodu zo zimy do vykurených priestorov sa mi vytvárajú na tvári červene škrvny.Dosť ma pália a koa e zhrunutá. vytvára sa mi to na čele ,nose a brade. Podľa lekárov a kozmetičiek je to spôsobené cievkami.Chcela som sa opýtať či má niekto s týmto skúsenosť a čo by ste mi poradili. Nejaký krém alebo sérum.Každý rok to mámhoršie niekedy to bolo len pri mrazoch teraz už aj pri nižšej teplote (napr.10°)Lekári mi poradili len mastné krémy ale tie mi už veľmi nepomáhajú:(Mám len 19 tak si myslím že je skoro na nejaké viditelné cievky na tvári:(

Monička19

To nemám vychádzať z domu?:D...mne už tie kremi nepomáhajú myslela som či niečo silnejšie serm alebo niečo podobne...a mimula ďakujem za radu cením si to a určite vyskúšam:)

mimula

skus v lekarni kupit pletove mliecko Panthe vera.....je uzasne na podrazdenu citlivu a zcervenanu pokozku, skusila som vzorku z jedneho casaku, a normalne som si musela ist kupit cele...krasne vonia, cistotou, plus je jemne, a je na podrazdenu zacervenanu plet, pisane je tam ze je pri spaleninach od slniecka, pri zacervenanej citlivej pokozke, pri prvych znamkach starnutia pokozky. Obsahuje aloe vera, panthenol...ide o izraelsku kozmetiku
www.pharmadeen.sk
nie je to priamo na podrazdenie od mrazu, ale v podstate princip rovnaky, tak skus zarucene...a mimochodom neviem ci prave mastne kremy pomozu...ani by som nepovedala..skor toto urcite...aj ja mam s tym skusenosti ..myslim s citlivou pokozkou ci uz v lete, alebo pocas mrazov...takze mastne kremy ani velmi ne....toto skor ahooj

Maros75

No jedine tie mastne kremy na tvar. Jedine ak sa mrazu budes co najviac vyhybat a popripasde si obviaz zvar salom...