moze to byt panicka porucha?

Príspevok v téme: moze to byt panicka porucha?
delli

ahoj, mam 25 rokov, mam za sebou stresove obdobie a na konci jula som odpadla..aby nasli pricinu toho odpadnutia, zobrali mi krv kde na nic neprisli, medzitym mi este prislo zle, zatmenie pred ocami, vnutorny nepokoj, nervozita, trochu som sa poprechadzala, napila vody a bolo dobre; potom som sla na neurologicke vysetrenie, kde mi doktorka povedala, ze ma podozrenie na tetaniu, co sa ale musi potvrdit dalsimi vysetreniami. a ja som nadtym zacala rozmyslat, bojim sa ze mam panicku poruchu a mam z toho strach, potom mi prislo zase zle, mala som trochu vypite, sedela som za stolom a odrazu som musela odist, zatmelo sa mi pred ocami a ked som vysla na cerstvy vzduch, predychala som to a bolo dobre; vsetko toto sa odohralo behom 6 tyzdnov...teraz 2 tyzdne musim cakat na testy a ich vysledky, mam strach, co sa so mnou deje, to cakanie je hrozne, a uz len to ma znepokojuje, citim stale akysi nepokoj, nervozitu a unavu...a mam aj travacie tazkosti...neviem ci je to nervami, alebo nejaka psychicka porucha...mate niekto s takymi niecim skusenosti?

delli

diky za odpovede..napriek tomu mam nejaky strach, ze by mi prislo zle na ulici a myslim na to...ale nemam strach ist von ani nic podobne..len to cakanie, co povie doktor, ci je to nejaka porucha..zacala som brat aj magnezium, vraj je to dobre na nervozitu, casto totiz byvam nervozna

Bambulka661

neboj nic je to vsetko stresom a nervami si vycerpana dopraj si relax odpocin si a ak si stym sama nebudes vediet dat rady obrat sa na odbornu pomoc