Nechutenstvo?

Príspevok v téme: Nechutenstvo?
Yourself

Ahojte,posledné tri mesiace mám problémy s nechutenstvom...niekedy v júni som mal žalúdočnú virózu,na ktorú som držal diétu asi týždeň,potom som sa začalstravovať normálne a znova sa mi to vrátilo,tak som zase jedol ľahké jedlá asi 10 dní...a vrátilo sa to do normálu. Vydržalo to až do polky júla,kedy som sa vracial z dovolenky a na ceste mi prišlo zle.V tej deň som nebol najedený(cesta autom) a takisto som málo pil.Mal som takú nechuť ku jedlu že som akurát vypil trochu vody a zjedol dva sucháre,noc som nejako prežil.Na ďalší deň mi doktorka urobila krvné testy,kde som mal zvýšené železo v krvi,no testy sme opakovali po dvoch dňoch a vrátilo sa to do normálu.Všetko ostatné bolo v poriadku,aj testy na helikobaktera,lepok,kravské mlieko atĎ...no v poslednom čase sa mi to vracia. Možno to bolo zo stresu(keĎ som mal večer nejakú hádku,ráno som cítil nechutenstvo),ale takisto musím pravidelne jesť,každé dve hodiny. KeĎ sa nenajem a mám prázdny žalúdok,cítim nechuť.Ak to nechám dlhšie,tak je to také silné že nemôžem ani cítiť jedlo a s každým sústom bojujem.Keď sa najem,prejde to...neviete niekto v čom je problém a ako to môžem odstrániť?? Mám 17 rokov,často športujem,no mám 54 kíl a aj keĎ jem pravidelne a prejedám sa čokolád,nepriberiem...(prepáčte za dlhý text,nonevedel som ktoré fakty sú dôležité tak som to radšej rozpísal...)