ZIARLIVOST MA NICI :(

Príspevok v téme: ZIARLIVOST MA NICI :(
ZiArLiVa

nepiste mi tu take prispevky ze ziarlivostou stratim chlapca ze toto mi nijaky chlapec nebude tolerovat a neviem co este toto nepotrebujem .. potrebujem pomoc ako sa toho zbavit PROSIM som ZUFALA :( POjdem aj do psychologa len nech uz taka niesom :( Mam dovod chlapec ma podviedol a teraz ziarliim na kazdu hovadinu ze to je chore:( boze ale nechcem neechcem velmi nechcem uz som kvoli tomu vela krat plakala :( PROSIM AKO MAM ZACAT PRESTAT STYM PROSIIM :(

ZiArLiVa

robi co len chcem je vidiet ze sa snazi ale ja ziarlim stale .. mam sa bat ze ho mozem stratit tym ze ziarlim ?? preco som si nedokazala od neho udrzat ten odstup ale praveze ja sa teraz bojim aby ma on neopustil kvoli tomu ze ziarlim ?? :( boze :( je to troska na hlavu :( ale nedokazem to zmenit proste stale to tak je

Deria

Je tazke ti v tom poradit. Ale aj keby som sa s nim nerozisla, dala by som mu pocitit, ze som na to nezabudla a musel by sa v mnohych veciach prisposobit mne, aby som mala istotu, ze mu na mne zalezi, teda, ze musi este o mna trochu zabojovat, aby si ziskal moju doveru spät. A to nejde tak rychlo.

ZiArLiVa

on ju proste navnadil ked to tak mam povedat ze ju chce lebo ona jeho nechcela lenze potom uz chcela .. lenze to bolo uz neskooro lebo on uz ju nechcel tak jej to chcel vratit

ZiArLiVa

ano riskoval... lebo si neuvedomoval co pre neho ja znamenam az potom ked bolo neskoro :( to je vzdy tak... ze ked je neskoro uz si uvedomi kazdy clovek chybu.. strasne sa trapil pisal mi volal .. jeho kamosi mi hovorili ze jak sa trapi.. vedela som ze to je pravda lebo mal aj preco ... on mi nepovedal ze preco ma podviedol az potom mi to povedal po cca 4 mesiacoch co sme spolu chodili prv mi hovoril ze nevie preco... Kedy clovek bude po takom niecom verit ?? bude sa vobec dat ??

Deria

Nema to tak byt, aby sme sa trapili pre niekoho, kto si to nezasluzi. Vsetko zalezi na nas, na akych zakladoch si svoj zivot/vztah vybudujeme.

Deria

Ja by som ho uz v takom pripade nechcela. Vlastne vas vztah bol novy a on ho riskoval iba kvoli tomu, aby dokazal tej druhej nieco?

ZiArLiVa

to mi kazdy hovori ze preco som snim ... ale ja ho lubim... neviem .. asi to tak musi byt stale ze sa musime trapit pre cloveka co si to nezasluzi :( ... chcem sa od neho vzdialit myslim citovo.......

ZiArLiVa

Nepoznam ju ale viem kto to je .. z videnia.. bolo to po necelom mesiaci lebo jej chcel vratit ze ho nechcela .. a teraz uz ma pokoj lebo sa citi ze jej to vratil.. ale neciti k nej uz nic mi hovoril... proste on je taky ze ked ho raz odmietne nema zaujem.... dala som mu sancu s tym ze budem to brat z odstupom lenze som to neako nezvladla :( a to je horsie :(